Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Upamiętnijmy konwenty!
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Słuchajcie grimuarowi konwentowicze, co powiecie na to, żeby upamiętniać nasze wizyty na konwentach? Tak, żeby można było sobie potem nie tylko pooglądać zdjęcia, ale również poczytać.

Jeden tego typu tekst pojawił się już na naszej stronie. (Relacja z Conquestu 2005 by Merlin), powiększmy naszą bazę. Wiem, że minęło trochę czasu od ostatnich konwentów, na których byliśmy obecni (ConStar, R-Kon, Dragon, tyciKON?), ale może ktoś ma w pamięci żywe wspomnienia i chciałby się nimi podzielić? Przy okazji powiększymy nasz świecący na razie pustkami dział artykuły. Ktoś chętny, żeby coś naskrobać?
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Szkoda że tak "z perspektywy czasu", bo ja szybko zapominam miłe rzeczy. Jeśli znajdę czas to naskrobię coś, ale wątpię.

Hymm, a może do działu Artykuły przenieść "Niezbędnik konwentowicza"? Będzie trochę zapychał dział, ale no ma on formę artykułu, więc chyba pasuje. Co Wy na to?
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Wysłany: 2007-06-02, 21:58
Jestem za - ale proponuję pozostawić link w dziale konwenty.

Dodany: 2007-07-07, 10:25
Nawiązując do rzuconego wcześniej pomysłu. Czy znajdzie się ktoś chętny do napisania kilku słów relacji z nadchodzących wielkimi krokami Dni Wędrowycza?
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz