Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Poniedziałek - not only?
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Nie, nie, nie. Spotkanie organizacyjne w feminie ZAMIAST prelekcji.
W knajpie to można rzucać pomysły, wymieniać opinie, prowadzić ciekawe rozmowy, ale jak doświadczyło kilka razy moje gardło, nie da się nic organizować
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Ja sie tak obawiam, że to jedno organizacyjne spotkanie na miesiąc może mieć pewne wady:

1. ktoś nowy przychodzi i trafia akurat na te spotkanie, pewnie nie będzie zachwycony siedzeniem i słuchaniem naszych gorących dyskusji i rozdzielaniem obowiązków, bo co to go/ją ...

2. prawdopdobnie i tak zawsze będą jakieś bieżące sprawy które trzeba będzie poruszać co tydzień, bo jakies decyzje potrzebne będą natychmiast itp.

3. jak sam Słowiku pamiętasz ciężko jest wysiedzieć ok 2h próbując naleźć rozwiązania problemów/kwestii, które zbierały się przez miesiąc

nie mowię, że taki pomysł jest zły. Zdaję sobie tez sprawe z tego, że spotkania w knajpie to nie miejsce na podejmowanie ważnych decyzji.
Może więc robić to spotkanie raz w miesiącu, ale nie w poniedziałek, tylko inny dzień, ustalany na pierwszym spotkaniu miesiąca or sth. ?? może z feminą udało by się wynegocjować jeszcze jeden dzień w miesiącu na takie spotkanie ??
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1977
Punkty: 4531
Oglądanie tv prawdę mówiąc mnie nie kręci. Stosuję się do słów klasyka "nie oglądaj telewizji bo będziesz miała w głowie glizdy". Projekcji jako takich robić nie możemy, przynajmniej nieco bardziej otwartych ale to niech się wypowie specjalista od prawa autorskiego.
Czy nikt nie chce grać w planszówki?
Spotkanie poświęcone TYLKO ogłoszeniom w AKADEMIKU może być nawet dla mnie jedynie nudne. Źle to świadczy o naszej logistyce skoro potrzebowalibyśmy dodatkowego spotkania na takie przyziemnostki. Dołączyć do tego choćby kalambury albo cokolwiek jeszcze.

Cytat
Po pierwsze nie wydaje mi się, żeby którykolwiek akademik chciał nam udostępniać co tydzień salę na nocki (to tak a propos PiiGów, Akademikonów i LARPów). Jeśli o to chodzi, to chyba lepszym sposobem był ten dotąd proponowany.

A co 2 tygodnie? Albo ustalić jeden termin- pierwszy piątek miesiąca etc. żebyśmy mieli deklarację i pewność ze strony uczelni ale i z naszej, że taki termin sobie rezerwujemy.
Postuluję tym samym wprowadzenie cykliczności pewnych imprez. Ich charakter czy częstotliwość to kwestia dogadania ale czy nie uważacie, że dobrze by było wiedzieć, iż oto raz w miesiącu coś miłego mnie czeka i dlatego 1 piątek, 3 sobotę etc. mam zarezerwowaną. Well?
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Napiszę to w tym temacie, bo - miejmy nadzieję - może okazać się, że sprawa przejdzie bez echa. Ale może okazać się, że nie.

Otóż byłem w Feminie z podaniem o salę telewizyjną. Moja wędrówka skończyła się jednak u samej pani rektor do spraw kształcenia, która jest jedyną osobą mogącą podjąć decyzję o udostępnieniu nam sali w akademiku bez opłat. Jestem z nią umówiony na spotkanie w piątek o 12:15. Trzymajcie za mnie kciuki. Od tej rozmowy będzie zależało, czy nie będziemy musieli szukać sobie nowego miejsca spotkań lub robić cotygodniowej ściepy na salę.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1977
Punkty: 4531
No to trochę lipnie. Fajnie by było mieć salę `na zawsze` niczym Cytadela. Ale pewnie uda się z Feminą,
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz
« [1-10] [11-15]