Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Nowe możliwości
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia
Postów: 2747
Punkty: 9108
Po zakończeniu sobotniej (15.09.2007) wycieczki, ucięliśmy sobie pogawędkę z pewnymi ludźmi. Młody człowiek w dominikańskim habicie i jego kolega okazali się pracownikami Domu Kultury. Otóż Przemek i Łukasz, bo tak się nazywali, okazali duże zainteresowanie działalnością naszego klubu. Chociaż obaj w sumie nie bardzo związani z fantastyką, żywo zainteresowali się imprezami jak, na przykład, nasze Szachy. Wymieniliśmy się kontaktami i prosili, by koniecznie zgłosić sie do Domu Kultury, ponieważ poszukują wszystkiego, co jest w jakikolwiek sposób związane z rozwojem kulturalnym. Poszukują wszelkich ciekawych pomysłów, form przekazu itp. (myślę, że to daje dużo możliwości jeśli chodzi np. o nasze larpy). Ponadto zaznaczyli, że w Domu Kultury na pewno znajdą sie ludzie zainteresowani również kręgami fantastyki. Dlatego, przy nawiązaniu współpracy, otworzyliby nam wiele możliwości.

Inną ciekawostką jest to, że nowy przeor klasztoru Dominikanów okazuje się być człowiekiem niezwykle otwartym, mającym ambicję "otworzenia" zakonu na ludzi. Dlatego, na przykład, w czasie Nocy Kultury w Lublinie możliwe było obejrzenie do tej pory zamkniętych dziedzińców klasztornych, zorganizowanie na nich przez Gardzienice przedstawienia a w sobotę nasza wycieczka mogła mieć w klasztorze swój finał. Przeor jest otwarty na różnorakie propozycje, jest możliwość nawet udostępnienia lokalizacji, części budynku czy dziedzińca. Myślę, że co i w jakiej postaci byśmy proponowali jest do przemyślenia, jako że fantastyka bywa rożnie odbierana, ale imprezy, typu Szachy raczej nie budziłyby sprzeciwu a współpraca z Domem Kultury mogłaby umożliwić również dostęp tutaj.

Merlinie, jak będziesz miał możliwość, uzupełnij lub naprostuj jeśli coś mi umknęło :)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Erosio
Postów: 428
Punkty: 1048
Nic dodać, nic ująć. Po prostu pójść i pogadać.
"Idiotyzm nie jest chorobą zakaźną. Chociaż. Jeśli trzymasz się bandy idiotów, to na pewno sam też zdurniejesz"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Pustula
Skąd: stąd nie widać
Postów: 194
Punkty: 917
EEE to super :-) Trzeba jak najbardziej utrzymywać z nimi kontakt
Tylko żeby później nie okazało się, że źle nas zrozumieją i wyklną nas ogłaszając wszem i wobec, że jesteśmy antychrystami :-D Bo jak tak przejrzeć te nasze larpy, to nie jeden na ich podstawie mógłby odnieść o nas mylne wrażenie :-D
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1977
Punkty: 4531
Trochę późno piszę ale słuchajcie naprawdę byłem w szoku. Selketowi chyba nic nie umknęło. Powiem tylko co mi tak na świeżo przyszło do głowy. Trzeba by się zakręcić wokół instytucji kulturalnych. Musmiy się reklamować i wyjć poza uczelniany światek.
Na sam początek proponuję zgłosić się do portalu Lublin 2016 który powstał w ramach przygotowan do zdobycia tytulu Europejskiej Stolicy Kultury. Ma spore szanse stac się niezła platformą kulturalna dotycząca naszego miasta i jako kulturotwórcy powinniśmy i musimy tam być. Robią go ludzie z Centrum Kultury właśnie.
Z innej beczki
Swego czasu pisałem o larpach edukacyjnych i zamierzam tę ideę zrealizować. Dlatego strasznie się ucieszyłem tą rozmową i po raz kolejny przekonałem że jednak w Lublinie wiele rzeczy się dzieje a pew ie jeszce więcej będzie się działo.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1977
Punkty: 4531
Wobec braku odzewu sam napiszę do ww. portalu chociaż chyba powinien nas przedstawić ktoś będący na bieżąco. Ale skoro portal pisze o pokazie mody w ramach aniołów, a my ponoć mamy tam też się pokazać to czemu niby nie poinformować ich o naszym istnieniu?
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Nie ma sensu z nikim na ten temat rozmawiać, dopóki nie wiemy, na czym stoimy. Proponuję zaczekać na decyzję góry (tzn nowej kapituły).
A tym pokazem mody to w końcu nie wiem, jak wyszło. Powiedzmy szczerze, że dziewczęta nie wyrywały się zbyt ochoczo.
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz