Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
PIIG3
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Caliban
Postów: 829
Punkty: 1987
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tak wspaniałej imprezie i z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)
"I can't believe life's so complex when I just wanna sit here and watch You undress"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Kielce
Postów: 534
Punkty: 1479
Ja też (dla odmiany) bawiłem się nieźle. Niektórzy zazdrościli mi chyba odrobiny snu nad ranem (ktoś musiał chyba aż taj zazdrościć, że aż otworzył mi okno pod nosem, żeby mi za ciepło nie było. Ale nie mogę zdzierżyć tego, że jak mam ochotę sobie po prostu przez chwilę siąść w kącie, to zaraz ludzie do mnie podłażą by się zapytać "wszystko w porządku?". Argh.
---- -------------- ------ -- -------
Écrire, c'est une façon de parler sans être interrompu.
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia
Postów: 2747
Punkty: 9108
Dobrze, Mareczku, zapamiętam i więcej się Twoim alienowaniem w kącie nie zainteresuję :->
A impreza - świetna! Bardzo, bardzo duże brawa dla organizatorów za pomysł, klimat, wykonanie, organizację, muzykę ii.... wogóle :mrgreen: Bardzo żałowaliśmy z Lashlem, że musieliśmy się zmyć wcześniej z powodów od nas niezależnych... :-( Nie mnie jednak, impreza zrobiła na mnie ogromne wrażenie i bardzo ucieszyła mnie duża frekwencja. Oby więcej takich!!
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Muszę przyznać, że jeśli będziemy się rozwijać w tym kierunku, to niedługo PiiGi będą najbardziej ekskluzywnymi i odjechanymi imprezami na które wszyscy będą chcieli się wbić, a koniki zajmą się zarabianiem na biletach.

Jeśli chodzi o miejsce składowania - to mogę zaproponować naszą piwnicę - chociaż nie wątpię, że mieszkają tam różne gryzonie...
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Z jednego polterbloga (by wiedzmak)

"Finał soboty to kapitalna impreza w mrocznych, gotyczkich klimatach. Pierwszy raz dane mi było zabczyć tyle osób stylizowanych na stałych bywalców cmentarzy oraz pomysłowo i efektownie urządzony lokal. Nie wiem czy nasza grupa nie wprowadziła zbyt dużego zamieszania forsując techniawy, ale bawiliśmy się świetnie. Sympatyczne dziewczyny z nieprzyzwoitą ilością koronek również nie wystraszyły się normalniejszej muzyki, chwała im. Mam nadzieję, że nie zepsuliśmy Wam zabawy."

"A teraz prywata i pozdrowienia w stronę tych, z którymi upłynęła mi ta przyśpieszona majówka. Dzięki wszystkim, którzy (...) gotyckim organizatorom z Grzesia za cierpliwość"


:-)
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Ja również zaserwuję trochę mięska. Fragment pochodzi z relacji z konwentu Dragon[czytaj całość]:

Wrota Wyobraźni napisał:
Misiek: Chyba najciekawszym jego „punktem” była impreza w klimatach Gotham City zorganizowana przez Studencki Klub Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych „Grimuar”. Całe przedsięwzięcie miało miejsce w niemałej sali jednego z lubelskich akademików, gdzie przez noc przewinęło się kilkadziesiąt osób zarówno z samego Grimuaru, jak i LSF, niezrzeszonych, a nawet spoza Lublina - inaczej rzecz ujmując: impreza od konwentowiczów dla konwentowiczów. Trzeba przyznać, że chyba nikt nie wyszedł z niej niezadowolony, a co niektórzy jej skutki odczuwali do popołudniowych godzin niedzielnych.

Żucho: Tak, za organizację tego spotkania należy się Grimuarowi duży plus – gothicpunkowy klimat, dobra muzyka, spora sala taneczna, niesamowite wizualizacje na ścianach, pyszne jedzenie – to wszystko w cenie 5 złotych, bo tyle kosztowało wejście tej nocy do świata Gotham City. Po cichu liczę, że impreza na stałe wejdzie w repertuar lubelskich konwentów i na jesiennym Falkonie też będę mógł jedną noc spędzić na miasteczku akademickim UMCS. Trzeba jednak przyznać, że zabawa miała pewną złą stronę, i to dość poważną – mianowicie niemal zabiła frekwencję na Dragonie w niedzielny poranek. Uczestników była garstka, nie dotarli niektórzy prelegenci, inni spóźnili się na swoje punkty, bądź prowadzili je w stanie mocno przypominającym zombifikację. Jednak w ogólnym rozrachunku, powtórzę, duży plus za tę imprezę.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Kielce
Postów: 534
Punkty: 1479
Fakt, trzeba chłopaków pochwalić za to, że... pochwalili organizatorów imprezy ;).
---- -------------- ------ -- -------
Écrire, c'est une façon de parler sans être interrompu.
Offline
Profil
Wiadomość
Papula
Postów: 24
Punkty: 48
Czy ktoś z Was próbował połączenia rehabilitacji i fizjoterapii? Ja jestem dość aktywny fizycznie i nie wyobrażam sobie siedzenia na kapnie przez cały dzień. Sprzęt do ćwiczeń jak np.: Fantom do nauki kupuję w tym sklepie. Jest idealny gdyż ma ogromny wybór i atesty, a nie są to podróbki z Chin za 50% ceny. Rehabilitacja pozwoliła mi na zwalczenie dolegliwości i powrót do sprawności fizycznej. Polecam naprawdę warto kupować w sklepach oryginalnych i ćwiczyć w domu. Dla mnie ruch to zdrowie.
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz