Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Wielkie spędy i huczne bankiety
Grimuar
Erosio
Postów: 428
Punkty: 1048
Rusza pierwsze walne spotkanie wszystkich mniej lub bardziej ściśle związanych z klubem Grimuar. Wyszło tego około 80 osób samych klubowiczów, plus jeszcze z 30 naszych przyjaciół i dobrych znajomych. Wcale niemałe grono ludzi, którzy przewinęli się przez nasze szeregi przez ostatnie pięć lat. Wszyscy mamy szansę spotkać się na PIIG - u Vip.

PIIG V to połączenie uczczenia pięciu lat działalności Studenckiego Klubu Miłośników i Gier Fabularnych Grimuar z imprezą integracyjną. Chcemy spotkać się w jak największym gronie; liczymy że pojawi się tu każdy, kto przeżył choć jedną przygodę wraz z nami: poniedziałkowe spotkanie, larpa, Piiga, kozienalia...

Impreza będzie w konwencji bankietowej: muszki, suknie wieczorowe, splendor i lans. Odbędzie się w D.S. Grześ na miasteczku akademickim. Termin 25. 03. 2008 (wtorek) lub 29. 03. 2008 (sobota). Co się będzie działo? Program jeszcze ustalamy, ale na pewno nie zabraknie wspomnień, wręczania nagród i czerwonego dywanu (choćby miał mieć 30 cm długości ;) ).


Jak sądzicie, to pierwsza tego typu impreza? Ostatnia? Czy fakt spotkań typu MSWiA świadczy o tym, że spotkalibyśmy się chętnie i częściej, i w większej ilości?
"Idiotyzm nie jest chorobą zakaźną. Chociaż. Jeśli trzymasz się bandy idiotów, to na pewno sam też zdurniejesz"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Pustula
Skąd: Silent Hill
Postów: 400
Punkty: 943
Imprezy klubowe traktuję jak wisienkę na torcie. Najbardziej integrujący element na klubie chyba. Wiadomo, polacy, alkohol :> . Martwi mnie natomiast proponowana data - z dwóch terminów które ankietował Krzak na PW jeden przypada na tygodniu, a część z nas ma pracę, drugi natomiast wypadał wtedy, kiedy Pyrkon, a w tym roku chciałem sobie odwiedzić erpegowo Poznań.
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Cytat
Jak sądzicie, to pierwsza tego typu impreza? Czy fakt spotkań typu MSWiA świadczy o tym, że spotkalibyśmy się chętnie i częściej, i w większej ilości?


Czy chcielibyśmy? Co to za pytanie w ogóle. Ja to już się zastanawiam nad jakimś wakacyjnym namiotowym wyjazdem w gronie grimułarskim.
A PIIGa Vip nie mogę się doczekać. To będzie nieprawdopodobne zobaczyć te wszystkie dawno nie widziane gęby w jednym miejscu.
Oczywiście oferuję pomoc przy organizacji (w grę wchodzi przyjazd wcześniej, przywóz jakichś rzeczy, sfinansowanie siakiegoś żarcia, etc.) i poproszę o szczegóły datne. Będę szerzyć dobrą nowinę i agitować, aby zjawiło się całe grono seniorskie. :-)

A to tak dla przypomnienia, że fajnie się z Wami bawi i że w galerii są na to klimatyczne dowody:

Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3794
Punkty: 11339
W tym największy jest ambaras, aby dwoje chciało na raz - jak to mówią. Marzec obfituje w różne wydarzenia i tak na prawdę nie ma po 10tym takiego weekendu, aby coś nie kolidowało z PIIGiem. Sondujemy - jak wspomniał Nidhogg dwie daty - na dniach podamy oficjalne szczegóły.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Caliban
Postów: 826
Punkty: 1981
Chyba nie ma wyboru, trzeba zrobić dwie imprezy!
"I can't believe life's so complex when I just wanna sit here and watch You undress"
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Gwindor napisał:
Chyba nie ma wyboru, trzeba zrobić dwie imprezy!


Extra pomysł!
Szkoda że część gości będzie mogła być tylko na jednej...
:-)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Pustula
Skąd: Silent Hill
Postów: 400
Punkty: 943
Zasadnicze pytanie. Czy będzie Prymus? :twisted:

Ok, żart, ale z puentą - skoro to takie hiper duper V rocznicowe spotkanie, to wypadałoby dotrzeć do takich zaskórniaków jak robaki, stare franczaki, prymusy i cała reszta, która obok Bogdana, Wiewiórki, Bartuśa i mnie tworzyła pierwszy grimuar(bo o obecność Jurka, Gomory i Małych jestem przekonany).
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Nidhogg: nic się nie bój, lista już dawno zrobiona. Elfica i Słowik, jak się zorientowałam, konsultowali ją z kim się da. I są na niej wymienione przez Ciebie osoby, wraz z kontaktami do nich.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Erosio
Postów: 428
Punkty: 1048
Wszyscy są. WSZYSCY. WSZYSCY.
"Idiotyzm nie jest chorobą zakaźną. Chociaż. Jeśli trzymasz się bandy idiotów, to na pewno sam też zdurniejesz"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1975
Punkty: 4524
Są nawet tacy co ich nikt nie zna:) Ale Donalda nie widziałem...
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz