Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Róże Pogorzeliska
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
squirel napisał:
Gosia, Słowik: świetny LARP, gratuluję!

Dziękujemy Wiewiórko, bardzo się cieszymy, że się podobało.
A co inni sądzą? Krytykując weźcie proszę pod uwagę, że to był nasz pierwszy raz.

Ja sam - podobnie jak obiecałem w temacie Ostatniego Rejsu - zamieszczę dłuższego posta na ten temat, jak tylko włączy mi się na powrót opcja myślenia :->
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Pim pi rim pim
Postów: 637
Punkty: 1440
Byłem zachwycony oprawą, fabułą która sama się broniła, pomimo niefortunnego dla mojej postaci zakończenia. A poza tym wiecie co myślę, więc nie będę przedłużał.

Wrażenia zawieram w jakże lakonicznym, lecz wymownym ziomalsko - "czarnym" stwierdzeniu:

That was some good shit!! :mrgreen:

Chciałbym również zapisać się na kolejne LARPy Waszego autorstwa. Tak w razie gdyby były jakieś plany :-)
Shoop da woop!
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Ja zamierzam na razie zafundować sobie trochę odpoczynku i przez chwilę poświęcić się innej działalności, ale kto wie... kto wie...

[ Dodano: Wto 19 Gru, 2006 16:43 ]
Mam nadzieję, że ktoś zauważy przybycie tej informacji, bo - z tego, co wiem - zostanie ona dodana do mojego poprzedniego posta. Ale co tam... zgodnie z obietnicą:

Cieszę się, że mamy to już za sobą. Z jednej strony, gdybyśmy mieli więcej czasu, na pewno niektóre sprawy można by dopracować i dałoby się uniknąć pisania i drukowania na szybko przed samym LARPem. Z drugiej strony, zauważyłem, że im dłużej pracujemy nad jego tworzeniem, tym bardziej spada nam morale – z tych i innych powodów. Z coraz mniejszym entuzjazmem zasiadaliśmy do kolejnych koniecznych do napisania rzeczy. Planowaniu i tworzeniu towarzyszyły chyba wszystkie możliwe uczucia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że pomysł i ogólne założenia powstały z dala od Lublina jeszcze w czerwcu.

Gracze świetnie wywiązali się w kwestii strojów. Byliśmy z Gosią pod wrażeniem. Można by wymieniać poszczególne postaci, ale wszyscy wyglądaliście świetnie i bardzo klimaciarsko – moje słowa potwierdzą zdjęcia. A największe brawa za odwagę należą się facetom w rajtuzach – nie spodziewaliśmy się, że będzie ich aż tak wielu. Było nam też bardzo miło, że nasza prośba o pomoc w przyniesieniu rekwizytów, ciastek oraz o składkę na wino nie pozostała bez odzewu. Właśnie tak tworzy się klimat.

Bardzo miło zaskoczył nas przebieg akcji. Obawialiśmy się, co Gosia często podkreślała, że LARP będzie nudny – jako że jest bezquestowy (czy jakoś tak). Żadna z postaci nie miała napisanego – przynajmniej wprost – co powinna osiągnąć, natomiast większość z was znalazła sobie coś do roboty. Potwierdzają to prośby graczy o trochę więcej czasu, żeby móc porozmawiać z kilkoma innymi osobami.

Co do głównego questa – nie będę go na razie zdradzał, ponieważ na PIIG jedna z nowych osób wyraziła zainteresowanie powtórzeniem LARPa, czego nie wykluczam – nie spodziewaliśmy się takiego obrotu wydarzeń. Z ogromną przyjemnością śledziliśmy wasze poczynania, czasami zbierając szczęki z podłogi. Ale najbardziej zaskoczył nas, a przynajmniej mnie, PIOTREK! Ten to namieszał, prawda? Bardzo Ci obydwoje dziękujemy, bo mogliśmy wykorzystać alternatywne zakończenie.

LARP bardzo mi się podobał i jedyne, czego żałuję, to tego, że nie byłem w stanie objąć całej sytuacji, śledzić wszystkich zwrotów akcji i podsłuchać wszystkich rozmów. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Omicron Theta
Postów: 604
Punkty: 1457
Potwierdzam zdanie, że larp był udany, mam natomiast jedno, istotne 'ale'. BYŁ ZA KRÓTKI ! Może moja wypowiedź zabolała, ale takie jest moje (i nie tylko, bo obgadaliśmy sprawę z Koniem) zdanie. Poza tym jak najbardziej mi się podobał :D
If you don't eat yer meat, you can't have any pudding! How can you have any pudding if you don't eat yer meat?!
Offline
Profil
Wiadomość
Pustula
Skąd: Cefalu
Postów: 394
Punkty: 951
Słowik napisał:
Bardzo Ci obydwoje dziękujemy

Lubię takie posty. Powinny powstawać częściej. :-)
Dzięki za larpa!
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Planowaliśmy LARPa na 4 godziny. Być może, gdyby zaczął się o 20 i miał kończyć o północy, bylibyśmy w stanie przychylić się do waszych próśb i go przedłużyć. Natomiast, skończył się o 2, a my dostaliśmy już wcześniej sygnały, że są ludzie, którzy w sobotę rano mają jakieś zajęcia. To ze względu na nich nie mogliśmy tego zrobić.

sellc napisał:
Lubię takie posty. Powinny powstawać częściej.

OK mam to w pamięci - będę się starał :mrgreen:
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z krypty
Postów: 1672
Punkty: 3644
Ojej [rumieniąc się] naprawdę się Wam podobało? [grzebie nóżką]

A tak w ogóle, to nie dziękujcie NAM, to my dziękujemy WAM.
Bez Was tego LARPa by nie było.

Wszystko, co napisał Słowik - potwierdzam. Dodam jeszcze, że największe zwątpienie ogarnęło mnie tuż przed samą imprezą, w sam piątek. Ale wszyscy razem podołaliśmy :-)

Mam nadzieję, że kiedy będziecie mogli obejrzeć wszystkie pliki tekstowe, będziecie mieli tyle samo radości ze śledzenia kolejnych smaczków dotyczących postaci współgraczy i swoich własnych, ile my we dwoje z ich tworzenia. Staraliśmy się, żeby każdy z Was miał coś szczególnie osobistego, trafiającego w to coś, co w Monastyrze określane jest mianem "tajemnicy". Dla jednych były to wydarzenia z przeszłości, dla innych specjalne relacje wiążące z innymi, dla innych jeszcze, szczególnie tych, którzy wcielali się w młodsze postaci - przedsmak przyszłych wydarzeń.

A o tym, jak bardzo zżyliśmy się ze wszystkimi postaciami niech świadczy fakt, że nie mogliśmy wskazać jednej, która podobałaby nam się bardziej niż inne. Staraliśmy się, żeby wszystkie były wyważone i żeby każda z nich miała to "coś".

Żal mi było jedynie, że Boreasz został zatrzymany w drodze, ale cóż... [W tym miejscu przesyłam pozdrowienia dla wracającego do zdrowia Amozisa]

Cieszę się, że się Wam podobało.
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Gomora napisał:
Żal mi było jedynie, że Boreasz został zatrzymany w drodze, ale cóż...


Tak, tak on by wpuścił do tego dworu trochę świeżego powietrza. Ale najbardziej ucierpiała na tym jego małżonka i pan porucznik, chociaż i tak dali sobie wyśmienicie radę.

Dodam, że zaczynam powoli zajmować się zdjęciami. Będzie to kolejny kawał ciężkiej roboty, także wybaczcie, jeśli każę wam trochę poczekać. Mam nadzieję, że rezultaty będą tego warte. Postaram się chociaż część z nich 'zrobić' jeszcze przed Nowym Rokiem.

Na razie zapraszam do obejrzenia zdjęć z Ostatniego Rejsu.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Erosio
Postów: 428
Punkty: 1048
Szanowni Państwo, larp był wyśmienity, po prostu palce lizać. Dokładka byłaby jak najbardziej na miejscu! Nie mówiąc już nawet o fabule - za możliwość pooglądania Panów białych koszulach lub szatach inkwizytorskich należą się wam dozgonne wyrazy wdzięczności ;-)

Bardzo trafione było osnucie larpa wokół nieobecnej postaci - wiadomo, że na nieobecnych psy wiesza się najlepiej, ponadto nic tak nie wzbudza emocji jak ciemna strona jasnych postaci. Konwenese i mezaliansy, zrujnowana cześć, plotki w towarzystwie, knucia i matactwa - samo mięsko to wszak... Morderstwo w iście chirurgicznych proporcjach, niestety, ach, niestety, popełnione (również) na moim niedoszłym małżowinku :evil: A mogliście mieć zamożną arystokratkę w swoim gronie! Skończyłyby się nasze problemy finansowe!

Jednym zdaniem - mnie się bardzo taka Gomora i Sodoma, ze Słowikiem śpiewającym na zgliszczach, podoba :-D
"Idiotyzm nie jest chorobą zakaźną. Chociaż. Jeśli trzymasz się bandy idiotów, to na pewno sam też zdurniejesz"
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Uprzejmie informuję, że jest gotowa pierwsza partia zdjęć z Róż. Niestety na stronie umieszczę je dopiero, kiedy otwarta zostanie galeria - a ja wrócę na łono rodziny, ponieważ za chwilkę wyjeżdżam do pięknego miasta Lublin.

Szczęśliwego Nowego Roku!

[ Dodano: Pią 05 Sty, 2007 01:01 ]
Zgodnie z obietnicą - w albumie są już dostępne Portrety tzw osób dramatu. Zapraszam do oceniania i komentowania.

[ Dodano: Sro 07 Lut, 2007 12:54 ]
Kolejna porcja zdjęć z LARPa.

Edit by squirel: artykuł Słowika o Różach Pogorzeliska, obecny tutaj do niedawna, przeniesiony został do forum Artykuły. LINK.

[ Dodano: 2007-03-04, 23:27 ]
Słuchajcie w galerii zamieściłem już wszystkie zdjęcia, jakie zamieścić planowałem. Trochę to trwało, ale uwierzcie mi, że ich uzdatnianie trochę trwało. W związku z tą galerią mam też pytanie.

Czy chcielibyście, żeby zdjęcia ułożyć w jakimś logicznym porządku (jak ma to miejsce np w Ostatnim Rejsie), czy pozostawić tak jak są?
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz