Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Archeologia doświadczalna-warsztaty w Żmijowiskach
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1977
Punkty: 4531
Dla tych co w Lublinie i nie mają co robić...

W dniach 4 – 16 sierpnia 2008 roku na terenie wsi Żmijowiska k. Wilkowa – po rocznej przewie - odbędzie się czwarta edycja organizowanych przez Muzeum Nadwiślańskie Warsztatów Archeologii Doświadczalnej. W ciągu dwóch tygodni organizatorzy przewidzieli realizację czterech bloków badawczych, które obejmą: ceramikę wczesnośredniowieczną, metalurgię, pożywienie i budownictwo.
Osoby zainteresowane pomocą w odkrywaniu i badaniu życia codziennego Słowian zapraszamy do udziału w Warsztatach. Organizatorzy zapewniają możliwość aktywnego udziału w poszczególnych eksperymentach, pod kierunkiem specjalistów dysponujących rzetelną wiedzą na temat wybranych dziedzin kultury materialnej dawnych Słowian. Organizacja pobytu: noclegi i wyżywienie pozostają w gestii samych uczestników – istnieje możliwość rozbicia namiotu przy bazie Warsztatów lub wynajęcie kwatery we wsi. Bliższe informacje pod mailowym adresem: archeologia@kazimierz-muzeum.pl.

Źródło: http://www.muzeumnadwislanskie.pl/index.php?r=328&l=pl&id=1895

Są jacyś zainteresowani?
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Skąd: Z miejsca pomiędzy
Postów: 117
Punkty: 267
No złamałes mi serce tym postem. Pozostaje mi tylko przestać czytac forum, bo ciągle dowiaduję się jakie mi smakowite kąski przechodzą koło nosa. Idę zanurzyć się w oceanie niemoznosci uczestniczenia w czymkolwiek i wyjechania gdziekolwiek i wracam do pisania raportów...
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: Puławy/Lublin
Postów: 1884
Punkty: 4402
Ja jadę! Ja jadę! Ja jadę!
Cholera.
Szkocja.
Ja nie jadę :/.
Wszystko mnie omija :(.
tvn24: "naukowcy odkryli odległy o setki lat świetlnych układ słoneczny zadziwiająco podobny do naszego, na miejscu jest nasz reporter..." (Bash)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Być może ja się pojawię na trzy dni
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz