Wiktoria
|
|
Skąd: Lublin Postów: 136
Punkty: 293
|
Co byście powiedzieli, gdyby na Noc Kultury (6 czerwaca) zrobić pokaz mody gotyckiej.
Rozmyślając nad tym, doszłam do wniosku, że możnaby połączyć pokaz mody gotyckiej z pokazem fantastycznym (jak na Falkonie ) i z fire show. Oczywiście należałoby to zrobić na świeżym powietrzu. Krzyś Miś powiedział, że załatwi miejsce. Ja osobiście uważam, że najlepjej byłoby to zrobić na rynku starego miasta, przed pałacem ślubów. Oczywiście, wszystko zależy od tego, czy znajdą się chętni, bo czasu na zgłoszenie jest już niewiele.
Pytam więc: CZY SĄ JACYŚ CHĘTNI w tym towarzystwie???
Jak nie bedzie chętnych to z pokazu nici.
Zgłaszać się proszę!
Zgłaszać się proszę!
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
Selket
|
|
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia Postów: 2747
Punkty: 9108
|
Ja, oczywiście, jestem chętna.
Natomiast mam obawy, czy przed pałacem ślubów uda nam się wygospodarować miejsce, jeśli będą takie tłumy ludzi jak zwykle.
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
Wiktoria
|
|
Skąd: Lublin Postów: 136
Punkty: 293
|
Pałac ślubów to jedynie idea. Czy udałoby się to załatwić, to już zupełnie inna sprawa, ale jeśli tak to teren byłby ogrodzony.
Zobaczymy. Zanim zabierzemy się za organizację imprezy trzeba mieć pewne modelki. Narazie widzę tutaj spore braki
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
Em
|
|
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata Postów: 1081
Punkty: 2317
|
Ja wyjątkowo, ale odpadam. Mam inne plany na NK (nie mylić z Naszą Klasą)
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
Gomora
|
|
Skąd: z krypty Postów: 1672
Punkty: 3644
|
Wiki, ale jak to wdzisz? Bo nie wiem, czy taki "po prostu" pokaz mody - nawet najbardziej odjechanej, będzie atrakcyjny dla przechodniów...
Bo jeśli będie pokaz ognia - to jak w to wplątać pokaz i na odwrót? Żeby jedno nie gryzło się z drugim...
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
Wiktoria
|
|
Skąd: Lublin Postów: 136
Punkty: 293
|
Reaktywacja tematu. Otóż okazało się że Baśka Księska zgłosiła do programu Nocy Kultury nasz pokaz Fire Show razem z pokazem Mody Gotyckiej. Taki sobie mix. Musze przyznać, że była to dla mnie niespodzianka, jako że wcześniej oznajmiłam Krzysiowi Misiowi że pokazu nie bedzie ze względu na małe zainteresowanie ze strony potencjalnych modeli.
Skoro jednak i tak zgłosili pokaz to może jednak w międzyczasie coś się zmieniło i będzie więcej zaiteresowanych? Prosze więc o informowanie mnie kto z was miałby ochotę pobawić się w to podczas Nocy Kultury.
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
gwyn_blath
|
|
Skąd: Niflheimr Postów: 1784
Punkty: 3984
|
Bardzo bym chciała, ale 6 czerwca jest dla mnie bardzo niedogodnym terminem i niestety muszę odmówić. 
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
|
|
Chętnie przyjdę popatrzeć i pokibicować. Przebierać się nie będę - nie mam w co i lepiej żebym nie odstraszała Wam publiczności. :-)
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
Selket
|
|
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia Postów: 2747
Punkty: 9108
|
Ja bym się pisała na udział, jeśli lista nie jest znów zamknięta 
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
Wiktoria
|
|
Skąd: Lublin Postów: 136
Punkty: 293
|
Lista nie jest zamknięta. Problem w tym że narazie jest raptem kilka zainteresowanych osób. A tutaj trzeba więcej chętnych. Ale, odnotuję Selket, że jesteś zainteresowana.
Szukamy kolejnych zaiteresowanych Gotów 
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|