|
gwyn_blath
|
|
Skąd: Ayrede Postów: 1490
Punkty: 3272
|
Litwin, nie zdradzaj za dużo szczegółów, chcemy mieć jakieś niespodzianki na LARPie. I fakt, dość offtopowania, wątek służy czemu innemu, jak wskazuje jego nazwa 
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
Gwindor
|
|
Skąd: Beleriand.. Postów: 811
Punkty: 1858
|
Hej, czy jest jakaś szansa na wspólny wypad po stroje którymś popołudniem?
"I can't believe life's so complex when I just wanna sit here and watch You undress"
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
Selket
|
|
Skąd: Sama nie wiem Postów: 1772
Punkty: 5016
|
Porponuję czwartek! Czwartek!! W moim ulubionym lumpku na PKS jest dostawa, lumpek czynny od 8 rano, wbijają tłumy ale powinno być w czym powybierać.
Może jednak spełznę w tym tygodniu tam? Oczywiście, nie muszę chyba mówić, że 8 rano jest najlepszą godziną, wszystko jeszcze pachnące (nie)świeżością
Kto się pisze?
___________________ Ostatnio zmodyfikowany przez Selket 2009-06-27 12:57:55 ONE LIFE. LIVE IT.

|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
Litwin
|
|
Skąd: Otchłań demencji... Postów: 654
Punkty: 1478
|
Może ja i moja "podekipa" ( Seth, Kredka, Profi ) wpadniemy na żer, zobaczymy jak na wyjdzie z łowami w poniedziałek. 
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
Akashne
|
|
Skąd: Nowa Aleksandria :D Postów: 652
Punkty: 1434
|
hmm...potrzebuję pomocy ze strojem - szukam pomysłu na średniowieczną suknię - lata 1320-1380 - która nie wyglądała by na: mieszczańską, chłopską ani na elfa z Władcy Pierścieni (a takie znalazłam podczas moich poszukiwań w necie) a była by w miarę łatwa do zrobienia.
Aha - czy kolor biały/jasno kremowy będzie ok? bo nie chce mi się nowych materiałów kupować ;>
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
squirel
|
|
Skąd: Lengadòc-Rosselhon Postów: 4404
Punkty: 10447
|
Przydałaby się Selket. Ona się zna. :]
"Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!"
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
Em
|
|
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata Postów: 1007
Punkty: 2147
|
Proponuję cottie simple:
lub cottiehardie:
W pełnej wersji jako dwie suknie (spodnia i wierzchnia), w wersji LARPowej - ta "kolorowa" z doszytymi rękawami i sznurowaniem.
Ze średniowieczem to do mnie 
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
Akashne
|
|
Skąd: Nowa Aleksandria :D Postów: 652
Punkty: 1434
|
nie samą Seket człowiek żyje. Dzięki!
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
Litwin
|
|
Skąd: Otchłań demencji... Postów: 654
Punkty: 1478
|
Pilna pomoc potrzebna! Otóz zauważyłem że w sobote wiczorem mam wolne ( myślałem że zjazd Stargate'a bedzie w oba dni konwentu ) wiec chcę wziąć udział w LARPie Neowiktoriański, jak przystało na Grimuarytę.  Teraz pytanie - co zrobić by się nie narobić, a wyjśc na swoje ( znaczy w epoce  ) ? Mam gdzieś moją beżową marynarkę z Misterium, ale wolabym jej nie brać. Mój graniak chyba nie bardzo pasuje. Jakieś pomysły? Łazić po lumpkesach czasu nie mam, bo egzamin poprawkowy w piątek ale coś, choć odrobinę pasującego, by się przydało, a w domu siedzę.
P.S. Właśnie pomyślałem że mógłbym użyć kamizelki od garnituru. Pytanie tylko co jeszcze? 
___________________ Ostatnio zmodyfikowany przez Litwin 2010-03-10 21:56:49
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|
|
Krzak
|
|
Skąd: Puławy/Lublin Postów: 1775
Punkty: 4134
|
Hello folks. Teraz ja potrzebuję małej pomocy ze strojem. Jak niektórzy kojarzą od dwóch lat jeżdżę na warhammerowygo larpa Nethershell. Miałem być w tym roku orkiem zwiadowcą, ale im się gracz wykruszył i dostałem inną lukratywną propozycję.
Szybki awans społeczny uczyni ze mnie orczego szamana  . Rzecz w tym, że mam mało czasu i rzeczy na odpowiedni strój. Jeśli macie jakieś sugestie lub najlepiej jakieś ciekawe elementy do stroju (od ciuchów po kości) to będę wdzięczny za pomoc.
___________________ Ostatnio zmodyfikowany przez Krzak 2010-08-20 10:34:44 tvn24: "naukowcy odkryli odległy o setki lat świetlnych układ słoneczny zadziwiająco podobny do naszego, na miejscu jest nasz reporter..." (Bash)
|
|
Offline
|
Profil
Wiadomość
|
|