Regulamin 
Profil
Wyszukaj
LARP 'Narodziny w mroku' 14.10.2009
Bulla
Skąd: Lublin
Postów: 91
Punkty: 232
13.10.2009
wtorek

16.30-18.00 spotkanie wprowadzające do larpa

środa
14.10.2009 10.00-13.00
przygotowanie postaci do larpa

14.10.2009 20.00-23.00
LARP

Zasady:
W przypadku liczby uczestników większej niż 8 zapewniamy transport busem z lublina do motycza i spowrotem razem z potrzebnym do LARPa sprzętem.
Uczestnicy LARPa dostaną gratisową kolacje (po wcześniej ustalonej liczbie uczestników), jeśli ktoś będzie chciał, będzie możliwość przenocowania w Motyczu, ale powrót w takiej sytuacji rano na własną rękę pociągiem.
Zgłoszenia chętnych pzesyłajcie na adres andrzej.smyk@o2.pl (sorki że taki gupi model komunikacji, ale jestem cały czas w rozjazdach). Tak czy siak ogólny zarys LARPa jest gotowy, na razie rozpisanych jest 9 postaci + troche inne niż zazwyczaj role grup międzynarodowych. Powinno być fajnie, wszycy mówią po angielsku, wiek uczestników 18-25 lat co zapewnia wczucie sięna poziomie larpa z subkultur (czyli coś na poziomie das eksperiment)

czekam na odzew

hrum hrum

zdechły szczur
BLURP
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Hem, nie dam rady niestety ani na przygotowywanie postaci bo pracuję, ani na larpa bo na koncert śmigam :-( Niesteta not this time.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Crusta
Skąd: Niflheimr
Postów: 1784
Punkty: 3984
Strasznie fajnie to wygląda, ale jesteśmy z Biołym na praktykach w szkole, niestety.
"Nie ma żadnej drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą." (Budda Siakjamuni)

Unhallowed Metropolis
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Otchłań demencji...
Postów: 794
Punkty: 1757
A o czym ma być LARP? Bo nie widzę żadnych informacji na temat konwencji... :search:

Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Nie mogę być na przedpołudniowych spotkaniach ze względu na swoją pracę. Ale popołudniowo, wieczorne (z powtorem w nocy) jak najbardziej wchodzą w grę.
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Skąd: Lublin
Postów: 91
Punkty: 232
Larp jest w klimacie Polski pierwszych piastów, zadzieje sie na dworze Bolesława Chrobrego gdzie świta ottona III zawita
BLURP
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Erosio
Postów: 471
Punkty: 1066
Jeśli nic się nie zmieni, będę w stanie wziąć udział, ale zaznaczam, że na chwilę obecną nie mam możliwości złożenia jakiegokolwiek stroju :/
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Skąd: Lublin
Postów: 91
Punkty: 232
Dzięki wielkie za przybycie, Gwindorkowi, Daqowi i Słowikowi (sławnemu już od dawien dawna na motyczowskim dworze) oraz dwóm polskim rycerzom żółtodziobom nabytym ostatniemi czasy przez klub o nazwie starożytnej księgi.
Zadanie nie łatwym było gdyż nieżywy szczuruś postanowił przekształcić gry terenowe motyczowskie w larpa i każdemu niedoświadczonemu uczestnikowi rozpisać rolę. Role zamknęły się w liczbie 26, i tyleż oto karteluszków spoczywało na biurku by skonszachtować uczestniczków między sobą.
Były chwile zwątpienia,. ale się jakoś udało się. Zwłaszcza że grupa zainteresowaną się okazała być się bardzo.
Foty zapoda wam słowik zapewne, zostały mu przekazane.
Program był swego rodzaju wstępem do naszego międzynarodowego spotkania w sprawie którego decyzja zapadnie w przeciągu najbliższych 3 dni.
Może inni którzy wzięli udział też sie wypowiedzieli, mi się bardzo podobało, nawet przerosło to moje oczekiwania o jakieś 25%.
Na podstawie odbytego larpa możnaby przeprowadzić podobną zabawę wewnąrz grimuaru, myślę że wypożyczenie budynku wchodziłoby w grę, problemem pozostaje jedynie ustalenie terminu i czy ktoś był by zainteresowany. Pooglądajcie foty i dajcie znać to może cośwymyślimy razem
pozdrowionka
zdechły szczur


BLURP
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Caliban
Postów: 829
Punkty: 1987
Bardzo mi się podobało odgrywanie naszego wielkiego króla Bolesława Chrobrego, szybko znalazłem wspólny język z cesarzem Niemiec, który okazał się konkretnym człowiekiem - złoto i polskie dziewczyny za koronę i wszyscy byli zadowoleni ;)
"I can't believe life's so complex when I just wanna sit here and watch You undress"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Erosio
Postów: 471
Punkty: 1066
Było ciekawie, ogromny szacun za rozpisanie LARPa, na tyle osób. Jako kretyn... *skreśla* ...błazen, bawiłem się świetnie i nawet nie musiałem za bardzo odgrywać :P Powinienem był zakopać również koronę cesarza Niemiec :/
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz