Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Pythonalia - listopad
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Lo!

Ludzicha, w listopadzie szykuje się w Lublinie impreza, na której nie powinno zabraknąć żadnego fana Monty Pythona, ani żadnego ludzia korzystającego ze swojego poczucia humoru.

W programie przewiedziane:
- występy kabaretów - m.in kabaret Hrabi
- panel dyskusyjny ze znanymi personami i nami :)
- marsz ludziów z Misterstwa Głupich Kroków
- ...

Co z tego dla nas?
Możemy współtworzyć program panelu dyskusyjnego przygotowując 15min przemówienia/tematy do dyskusji, np. na temat roli MP w kulturze itp.
Możemy również zorganizować gro/LARPowo coś.

Na jakich zasadach i za co dokładnie twórcy by nas kochali do końca swych dni, dowiemy się w poniedziałek na spotkaniu klubu, gdzie wyjaśnią nam co i jak.

tymczasem, możecie burzyć mózgi i rzucać pomysłami, co na takim Pythonaliu chcielibyście zobaczyć, wziąć udział w ..

Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
W ramach żartu usłyszałem, kiedy dzieliłem się tym pomysłem z pewną osobą, że powinna się odbyć parada ludzi nie trzymających moczu.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1977
Punkty: 4531
O w mordę, a gdzie to, kto to robi?
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Cytat
Witamy na stronie pierwszego w Polsce festiwalu montypythonowskiego organizowanego z okazji 40-lecia Latającego Cyrku Monty Pythona!!! Pythonalia, bo pod taką nazwą powstaje impreza, odbędą się w Lublinie w dniach 24-26 listopada. Idea złożenia polskiego hołdu Monty Pythonowi zrodziła się nie gdzie indziej, jak na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. To studenci tej właśnie uczelni zainspirowali szereg lubelskich placówek kulturalnych do udziału w największym dotychczas projekcie fanowskim na polskiej ziemi. Impreza jest z założenia trzydniowa i w swoim programie będzie zawierać pokazy filmów (dogrywamy miejsce), konferencję popularno-naukową “na wesoło” przeprowadzoną w Studiu Polskiego Radia Lublin, happeningi oraz koncert kabaretowy z udziałem lubelskich kabaretów (Stonka Ziemniaczana, Świerszczychrząszcz) oraz zaproszonych gwiazd (Limo, Hrabi). Miłym dodatkiem ma być Chór Akademicki KUL. Kabarety przygotowują specjalnie na tę okazję autorski program oparty na skeczach, przeróbkach skeczy i piosenek Monty Pythona, więc jeśli chcecie zobaczyć wasze ulubione kabarety w rolach z zupełnie innej beczki to zapraszamy 26 listopada na Nową Aulę KUL - będzie się działo!


SOURCE
Google Twoim przyjacielem.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Słuchajcie, zgłosiły się 3 osob, potrzebuję od was tytułów wystąpień:

1. Dorota - ..............
2. Bioły - ................
3. Marek - ................

Dajcie znaka to przekażę orgom, żeby was na plan umieścili - kto pierwszy ten lepszy czas antenowy :-)

Druga sprawa - zabawa w chowanego w Lublinie i inne atrakcje na Pythonalia. Czy moglibyśmy się (grupą chętną i odważną) zebrać w niedzielę i obgadać/przygotować to do realizacji? Palec do budki :-)
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez braids 2009-10-22 20:17:06
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Ja jestem chętny, ale chory, ale jeśli mi się do jutra poprawi, to mogę się pojawić w wyznaczonym miejscu. Jednak trzeba brać pod uwagę, że część zainteresowanych jest na Mantikorze.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Racja. Ale może wieczorem już będą. Postaram się skontaktować telefonicznie z tymi, którzy pamiętam, że mówili o tym chowańcu.

Dla tych co na forum. Proponuję dziś 18:00 spotkanie może być u mnie (LSM, ul. Irydiona lub tam gdzie większości podpasuje.)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Crusta
Skąd: Niflheimr
Postów: 1784
Punkty: 3984
Kurczę, szkoda, że dopiero weszłam na forum. Ale tak czy inaczej:

Z różnych względów (częściowo zależnych, a częściowo niezależnych ode mnie) muszę się wypisać. Przepraszam za zamieszanie :(
"Nie ma żadnej drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą." (Budda Siakjamuni)

Unhallowed Metropolis
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Gwyn, luz..

bo spotkanie przełożone na poniedziałek na klubie - ze względu na obecność all zainteresowanych.

Dozo
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Moi mili

21.11 (sobota)
w godzinach dziennych będziemy organizować grę w chowanego na terenie Placu Litewskiego + Krakowskiego Przedmieścia, aż do Bramy Krakowskiej.

Potrzebujemy grupy lubiących się dobrze bawić, nie bojących się nawiązywać kontaktów z przypadkowo spotkanymi przechodniami młodych, inteligentnych.. ee tak serio to wystarczy że będziecie chcieli się pobawić :-)

O co kaman?
Będziemy dzielić się na pary, które będą 'się chowały' od osoby kryjącej. Każda para, będzie miała do 'przedstawiania' wylosowaną sytuację np. 1 ososba jest drzewem a 2 się za nią chowa. i tym podobne, absurdalne, dziwne, nienazwane a może i nawet bluźniercze zadania będą was czekać.

Co z tymi przechodniami?
Przechodni angażujemy wciągając ich w chowankę, np. skradając się za przystankiem przy którym stoją, prosząc ich o możliwość schowania się za nimi, potrzymania rekwizytu, pytania czy nie chcą pobawić się w chowanego itp..

Będziemy starali się wymyślić stroje/rekwizyty do tej naszej zabawy - ale wiele zależy od warunków pogodowych, więc na razie nie nastawiamy się na konkretną oprawę sceno-graficzną. Jeszcze chwile na to mamy.

Moje wezwanie do was brzmi:

POMRZECIE? czy POMOŻECIE?

:-)
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz
[1-10] [11-20] [21-26] »