Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Loża Sylwestrowa
Co sądzisz?
Super! Na pewno będę! :-) 61% [13]
Dobra idea, możliwe że wpadnę. 23% [5]
Raczej nie, ale powodzenia. 9% [2]
Mam inne plany, bawcie się dobrze. 4% [1]
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Drogie eLTeeSy!
Mam do Was prośbę. Taką tyci tyci. Proszę o szybkie rozstrzygnięcie akcji prezentowej, co bym mógł się do niej dobrze przygotować.
Z pozdrowieniami,
Marco REqam
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Postów: 135
Punkty: 290
Możliwe ze fallar zabierze ze sobą młodą, nieświadomą zagrożeń, świeżą krew...może?to pod znakiem zapytania ogromnym ale zawsze...
Pamiętam, kiedy to wszystko będzie znowu....

<-Ej, ja nie używam IE... To wszystko kłamstwa!
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Fallar napisał:
Możliwe ze fallar zabierze ze sobą młodą, nieświadomą zagrożeń, świeżą krew...może?to pod znakiem zapytania ogromnym ale zawsze...


Niestety na dzień dzisiejszy nie będzie to możliwe. Możliwości lokalowe są ograniczone, więc przyjmujemy już tylko potwierdzenia od wcześniej deklarujących się osób. Niestety z moich kulawych obliczeń wynika, że nie ma już miejsca na kolejne deklaracje. Wyjątki mogą zostać poczynione jedynie dla bezdomnych w Sylwestra członków Klubu Grimuar.
Bardzo mi przykro.

A do akcji prezentowania przygotować należy się w niniejszy sposób: w Sylwestra do Loży przynieść należy gadżet, zrobiony siłą mięśni własnych, bez specjalnego nakładu finansowego (albo w ogóle bez nakładu). Ważne, aby prezent był z pomysłem i hand-made. Proszę nie czekać z pomysłami, aż będziecie wiedzieć kogo prezentujecie, bo nie będziecie wiedzieć kogo prezentujecie. Ze względu na głosy, które pojawiły się po poprzednim prezentowaniu w stylu: "Nie znałem osoby, którą miałem prezentować. Nie wiedziałem co zrobić", zasada jest prosta - na Sylwestrowej Loży 2009/10 nikt nie będzie wiedział kogo prezentuje. :>
Informacje szczegółowe będą w niedzielę chyba rozsyłane mailami.
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez 2009-12-18 06:44:37
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Nowa Aleksandria :D
Postów: 797
Punkty: 1735
zapowiada się fajnie :))

Nie mogę się już Sylwka z Wami doczekać! (dziś do domu wracam - czy tam na Wschodzie też tak zimno i śnieżno?)
Hej, Heretyku! Masz ogień?!

Rzeczywistość budzi u mnie głęboki sprzeciw.
Całe szczęście, że rzeczywistość to coś, co przytrafia się innym.
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia
Postów: 2747
Punkty: 9108
Nie, skąd, tylko -14 stopni i troszkie śniegu, tak mniej więcej po uszy (tzn. jeśli ktoś jest Czesiem, bo jeśli człowiekiem, to tylko po kolana) :P
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
A oto fragmenty Newslettera Sylwestrowego, który w najbliższym czasie trafić powinien do Waszych skrzyneczek pocztowych. Zawarte w newsletterze dane osobowe zostały, na potrzeby ogólnodostępnego forum, wycięte:

Cytat
Witaj przyjacielu, w newsletterze sylwestrowym!

Ponieważ wpisałeś się na listę osób, które w nocy z 31 grudnia 2009 na 1 stycznia 2010 zechcą bawić się z nami w Loży Sylwestrowej, w imieniu znanej Ci już przynajmniej z nazwy Loży Totalnej Szydery, chcemy zaprosić Cię na to niezwykłe wydarzenie.

Ale po kolei.

Zacznijmy od miejsca, którego celowo, przez wzgląd na ustawę o ochronie danych osobowych, nie upubliczniliśmy na forum. Loża mieści się w tzw. Leżu Totalnej Szydery, a to z kolei mieści się pod niniejszym adresem:


Dane adresowe usunięte.

Cytat
Zabawę zaczynamy dnia 31 grudnia 2009 o godzinie 20:00. Bądź! Weź ze sobą miskę jadła, własny alkohol, napoje i szampana. Oraz złotówkę, która zwróci nam koszta kubeczków, talerzyków, sztućców, serwetek i wystroju wnętrza, jaki dla Was przygotujemy.


A teraz szczególiki.

Cytat
Punkty programu:
1. Tańce – w salonie przygotujemy dla Was obszerny parkiet do tańczenia. Mamy już plan, jak to zrobić, aby miejsca było w bród. Nad oprawą muzyczną Loży Sylwestrowej czuwać będzie DJsquirel, oraz wszyscy ci, którzy chcą ją wesprzeć, przynosząc własną muzykę na Pendrive’ach.
2. Północ – wystrzelą korki od szampana, będzie odliczanie i toast – jak przystało na sylwestrową imprezę. Prosimy tylko nie strzelać w domu, gdyż szyby są nam niezwykle cenne – będzie od tego obszerny balkon.
3. Tradycyjne Sylwestrowe Prezentowanie – tym razem w bardziej randomnym wydaniu. Każda osoba, która zechce wziąć udział w tradycyjnym prezentowaniu, zobligowana jest do przyniesienia na imprezę WŁASNORĘCZNIE WYKONANEGO, drobnego prezentu. Wszystkie podarki zostaną na wejściu opatrzone numerkiem i ustawione w jednym, wspólnym miejscu. Przed lub po północy (zgodnie z Waszą wolą), odbędzie się jak w ubiegłym roku, ceremoniał losowania prezentów, wśród osób, które przygotowały taki dla innych. W przypadku, gdy osoba wylosuje swój własny podarek, numerek wróci do puli a losujący będzie mógł spróbować raz jeszcze. 
Wszystkim których dziwi zmiana regulaminu Tradycyjnego Sylwestrowego Prezentowania, oznajmiam, iż po ubiegłorocznym prezentowaniu pojawiły się głosy, iż prezentujące się nawzajem osoby nie znały się na tyle, aby przygotować komuś prezent, który trafi do jego serca. W tym roku zatem postarać się należy, aby trafić do sercanie konkretnej osoby, lecz tajemniczego osobnika, który wylosuje nasz podarek. Mam nadzieję, że przygotowanie prezentów sprawi Wam dużo radości. Ja już mam pomysł i zbieram materiały!


I sprawy technicznoorganizacyjne.

Cytat
Szczegóły techniczne pozwolę sobie wymienić w punktach, będzie łatwiej:
1. Stroje dowolne z jednym zastrzeżeniem. Każdy uczestnik imprezy musi mieć w swoim stroju jakiś dziwaczny, całkiem nie pasujący do reszty, gadżet. „Dziwność nad dziwnościami” niechaj będzie konwencją naszego spotkania!
2. Nocleg dla przyjezdnych – osoby nie posiadające noclegowni w Lublinie, jeśli tylko przywiozą ze sobą karimaty i śpiwory, znajdą u nas po imprezie, ciepły kąt do spania. Zapraszamy.
3. Nie przewidujemy wystąpienia takich sytuacji, ale na wszelki wypadek zaznaczamy, że osoby zachowujące się agresywnie, świadomie powodujące zniszczenia wszelkiego rodzaju i nagabujące mieszkańców bloku w którym mieści się Leże, będą natychmiast wypraszane z imprezy. Bez możliwości powrotu.
4. Teren mieszkania objęty jest całkowitym zakazem palenia papierosów. Palimy tylko na balkonie!


I na zakończenie...

Cytat
Finalnie, kochani. Nie możemy się doczekać. Na 31 grudnia mamy już urlopy, aby doprowadzić Leże do lśniącej czystości i przeorganizować jego przestrzeń. Gdzieś po 19:00 wzniesiemy toast za nadchodzącą imprezę i jak na szpilkach będziemy oczekiwać Waszego przybycia. I niech ta noc będzie niezapomniana (w pozytywnym tego słowa znaczeniu, oczywiście)!
I aby rozgrzać Was już dziś, zerknijcie proszę na teledysk piosenki, która – jak mniemam – może stać się prawdziwym hiciorem nadchodzącego Sylwestra. Przed Wami: OldRepublic – All The Right Moves.
Cytat
Dozoba!
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Wzgórze
Postów: 731
Punkty: 1720
"Weź ze sobą miskę jadła, własny alkohol, napoje i szampana."
- coś-jakoś było ustalane, kto jakie jadło przynosi? (Ostatnio rzadko nawiedzam spotkania, więc jeśli coś w tej materii uknuto, prosiłbym o wrzucenie na forum).

Głupie pytanie numer dwa: jak bardzo dziwny musi być ten element stroju? :-) (Tj. raczej skala typu różowe skarpetki w słoniki czy strój superbohatera ukryty pod flanelową koszulą?:))
When you have eliminated the impossible, watch out for its vengeful friends.
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Nie było ustaleń, liczymy na Waszą kreatywność. :-)
(sałatka z zupek chińskich jest już zajęta :P )
A co do dziwności - im bardziej tym lepiej, ale nie chcemy nic narzucać. Najlepiej by było gdyby gadżet był dziwny zgodnie z Waszym gustem. :-)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Caliban
Postów: 829
Punkty: 1987
Pomysł z przygotowywaniem prezentu dla osoby, której w ogóle nie znamy jest totalnie chybiony. W jaki sposób ma to być poprawą w stosunku do stanu z zeszłego roku, chyba że to po prostu przejaw szydery Loży?Rozumiem, że taki układ ma rodzić różnego rodzaju komiczne sytuacje, ale moim zdaniem to po prostu nie przejdzie, dużo lepiej było to rozwiązane poprzednio.
"I can't believe life's so complex when I just wanna sit here and watch You undress"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Wzgórze
Postów: 731
Punkty: 1720
Sałatka z zupek chińskich? Damn, tylko dla niej warto by było wpaść na tę zabawę. W takim razie rezerwuję sobie jakieś nieokreślone, obrzydliwe, cthulhowate owocowe paskudztwo.
When you have eliminated the impossible, watch out for its vengeful friends.
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz