Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Sekcja Teatralna CS
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Piszę w imieniu Vixen, która poprosiła mnie o zamieszczenie ogłoszenia na naszym forum, dla wszystkich osób z zacięciem teatralnym.

Vixen napisał:

Sprawa jest tego rodzaju, we wtorek organizujemy z Anią spotkanie
wstępne sekcji teatralnej, na którym chcemy zebrać osoby chętne do
udziału w zajęciach. Pomyślałam sobie, że informację o tym spotkaniu
mógłbyś zamieścić na forum Grimuaru, gdyby ludzie zainteresowani chcieli
się z nami pobawić...

Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Vi.


___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez Słowik 2009-12-10 20:39:21
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Rozumiem, że zajęcia odbywać się będą gdzieś w budynku w ramach spotkań CS? Od której do której jeśli mogę spytać - i czy to jeden dzień w tygodniu będzie i właśnie wtorek?

Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Bulla
Skąd: Lublin
Postów: 136
Punkty: 293
Najprawdopodobniej zajęcia bedą w WOK, gdzie ma siedzibe Cytadela. Zajęcia, z tego co mówiła Vixen, dwa razy w tygodniu. Ale to oczywiście tylko plany i jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie. Wszystko zależy od tego ile osób bedzie chętnych, żeby sie w to bawić. Liczymy m.in. na fachową pomoc Słowika ;)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata
Postów: 1081
Punkty: 2317
Kurde, z jednej strony bym chciała, ale z drugiej mówiłam, że na scenę nie wrócę... Nie wiem :/
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
to jak coś ustalicie to napiszcie proszę i le razy i o której bo może udałoby mi się choć na jeden raz w tygodniu załapać.
Offline
Profil
Wiadomość
Macula
Postów: 2
Punkty: 4
Witam wszystkich ;)

Załoga z Cytadeli kilka słów wspomni na temat naszej "wyprawy teatralnej" ;)

Skąd pomysł?
Jak się okazało, gdy poruszyłyśmy ten temat z Vixen...Pomysł kołatał się już i u umyśle Krzysia Misia i podobno właśnie w Grimuarze również...
Natomiast całkiem "na świeżo" zmotywował nas oczywiście pokaz mody gotyckiej, który to okazał się bardzo "urodzajny" pod względem talentów uczestników :)

Plan jest taki, że najpierw przechodzimy cykl warsztatów a potem robimy własny spektakl.
Ale to tyle w związku z częścią "praktyczną". Poza tym planowane są wspólne wyjścia do teatru (poruszyłyśmy kwestię zniżek na bilety dla uczestników w planie budżetu na przyszły rok) i "pogadanki teoretyczne"

W zasadzie grupa jest już uformowana, jesteśmy po pierwszych warsztatach z Kasią Basiakowską (SCena Plastyczna KULu, Fyndacja "Szczęśliwe Dzieciństwo" ), więc ze względów organizacyjnych "lista ochotników" jest już zamknięta.

Do Braids: Ludzie z Grimuaru zgłaszali że wyrażasz chęć uczestnictwa w zajęciach, więc prześlij proszę swój mail(cherry.art.studio@o2.com) Będzie potrzebny do dlaszego kontaktu.

Słuchajcie!
Krzyś napisał już podanie o salkę prelekycjną do dyr.WOKu. Profilaktycznie zostały zgłoszone godziny od 17.00 do 22.00 (w piątki).Teraz czekamy na odp. dyr. Wstępnie proponowałabym 18.30.
Czekam na link do forum od Biołego i tam już wszyscy omówimy kwestie dokładnej godziny spotkania i pierwszego wspólnego wyjścia do teatru :)

Pozdrawiam i "do napisania" już na Forum Sekcji :)



___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez Babcia_Zielarka 2009-12-21 23:39:51
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Omicron Theta
Postów: 604
Punkty: 1457
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na świeżo otwarte forum Sekcji Teatralnej. Już niedługo wszelkie informacje dotyczące spotkań i planów będą się znajdować tam.

Pozdrawiam.
If you don't eat yer meat, you can't have any pudding! How can you have any pudding if you don't eat yer meat?!
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Ale łysawe na razie - ktoś już coś pisze do tych tematów, które są tam założone?
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz