Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Stroje - zakupy - sklepy - sprzedawcy
Postów: 4991
Punkty: 0
Skąd braliście stroje, jeśli nie robiliście ich sami? Podzielcie się wiedzą o sklepach internetowych, sprzedawcach na Allegro i stacjonarnych miejsc, gdzie skompletowaliście stroje do Lost Daysów.

Ja tylko wspomnę, że Basia Dumańska, czyli stateczna wiktoriańska dama występująca na imprezie z malutką Mają i z modelką Karoliną, zajmuje się projektowaniem, szyciem i sprzedażą strojów typu goth (i jak było widać także i victorian).

Aukcje Basi (sklep "Black Gothic";): http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9457438
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata
Postów: 1081
Punkty: 2317
Wredna reklama, ale co mi tam:
http://restyle.pl/
Sklep pełen gorsetów, spódniczek, innych victorian/gotyckich rzeczy ubraniowych i nie tylko. Ceny wysokie, ale warto. Stąd mam m. in. mój gorset kamizelkowy :P
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Nowa Aleksandria :D
Postów: 797
Punkty: 1735
ze wspomnianego przez Em sklepu miałam wachlarz, gorset i kolię. polecam, ma śliczne zegarki!
Hej, Heretyku! Masz ogień?!

Rzeczywistość budzi u mnie głęboki sprzeciw.
Całe szczęście, że rzeczywistość to coś, co przytrafia się innym.
Offline
Profil
Wiadomość
Papula
Skąd: Lublin
Postów: 8
Punkty: 16
Z restyle mam pazurek i wachlarz, polecam także! Zegarek jest zamówiony :D Bierze ile bierze, ale i tak taniej niż wielu sprzedawców tego typu sprzętu na Allegro.
Yes, I'm a dreamer. For a dreamer is one who can only find his way by the moonlight

RPG, fantasy, gra fabularna, klan RPG, PBCH, play by chat, PBF, steam, trojca, trójca, para, wieki pary, steampunk
Offline
Profil
Wiadomość
Macula
Postów: 1
Punkty: 2
Okularki z allegro, maseczka budowlana, frak pożyczony, zegarek po dziadku, pazur kupiony w stanach, farba do włosów od dziewczyny ;), spodnie własne razem z butami, nóż jeszcze z czasów harcerstwa ;).
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z krypty
Postów: 1672
Punkty: 3644
Dla mnie podstawowym źródłem zaopatrzenia - i tu nie będę chyba wyjątkiem - są sklepy typu "kop-ciuszek", gdzie za śmieszne pieniądze można znaleźć naprawdę niesamowite rzeczy.

Przede wszystkim polecam przeszukiwanie wielkich hałd czy niesortowanych stołów, gdzie wrzucane są rzeczy uważane przez sprzedawców za coś nadającego się co najwyżej na czyściwo bawełniane. Trafiają tam m.in rzeczy, które z pozoru nie wyglądają jak nic, co można by w ogóle na siebie założyć, albo takie, którym brakuje guzików, sznurków, gumek, sprzączek... Wystarczy do tego zwykle trochę wyobraźni odzieżowo-przestrzennej, nieco czasu i pudełko kolorowych nici, igieł i tego typu nieskomplikowanych narzędzi krawieckich. Albo np. tylko farba do tkanin, którą można nabyć w byle pasmanterii. Przykładowo, koszulę wyszperałam na dnie takiej hałdy, nabyłam za zawrotną kwotę 50 groszy, a wystarczyło tylko wypruć stare i wpuścić nowe gumki.

Osobiście polecam sklep Bocian w Leclerku na Zana, ten na dolnym poziomie. Może nie najtaniej, ale na bogato, jeśli chodzi o tego typu asortyment. Znaczy pasmanteryjny, bo sklepów ze szmatami jest zatrzęsienie.
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
Offline
Profil
Wiadomość
Papula
Postów: 5
Punkty: 15
To co moje to pończoszki, butki kupowane sklepie w mym rodzinnym mieście (Bytów, nie mylić z Bytomiem) oraz spodniczka, którą znalazłam w ciuchlandzie. Gorsecik oraz zegareczek z Restyle ;) koszula i kapelusik z allegro. Do tego broszka także z allegro oraz krzyżyk, także z allegro a jak się później okazało był on dziełem Arcmage :D
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Cebule, cebule, cebule...

Znalazłem ich na jakimś jarmarku rękodzielniczym. Spory wybór zegarków, męskich i damskich, często wzorowanych na XIX-wiecznych. Na stronie nie ma wszystkich wzorów, jeśli się ich poprosi (niestety o któryś konkretny, więc trzeba ich wyhaczyć na jarmarku albo w sklepie), to prześlą zdjęcia.
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz