Regulamin 
Profil
Wyszukaj
terrAkademikon - Dzień Zero
Czy jesteś zaintersowany/ana Dniem Zero terrAkademikonu?
Tak 100% [1]
Grimuar
Ulcus
Skąd: Otchłań demencji...
Postów: 794
Punkty: 1757
Jak pisałem w temacie terrAkademikonu 2010, mam taką sytuację że nie mogę być w sobote ( i pewnie w niedzlę ;) ) na terrA - a tym samym nie opłaca w ogóle przyjeżdżać. Zaproponowałem więc czy może, dla chętnych którzy mają wolne i chcą, nie przyjechać w czwartek po południu na farmę, pierwszej nocy zapić i potańczyć, a w piątek rano jakiegoś małego LARPa by zrobić ( lub bym zrobił, jak się nikt inny nie znajdzie ). Plan konwentu, jako taki, jest bez zmian, po prostu mielibyśmy dzień balangi więcej i jedno małe wydarzenie rano.

Poza pozwoleniem gospodarza potrzeba jest chętnych, bym nocą sam nie spał bo się będę bał. ;) Jak ktoś jest zainteresowany dłuższym konem, glosować w ankiecie ( i można też napisać posta jaki to wspaniały pomysł i wogóle ). :)

Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Cuckoos nest
Postów: 937
Punkty: 2047
Chyba tak się spieszyłeś z napisaniem posta, że zapomniałeś dodać alternatywne opcje w ankiecie:P To by dało lepszy przekrój preferencji ludzi co do tego pomysłu. Brałeś może pod uwagę coś takiego, żeby w ciut dalszym terminie pojechać na jakiś dłuższy konwent larpowy? W samym lipcu masz bodaj ze trzy do wyboru;) Rozważ to:)
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Litwin: wydaje mi się, że powinniśmy zacząć od spytania Excraya, czy zechce/będzie mógł dzień wcześniej przyjechać z Warszawy i otworzyć imprezę.

Newerdeles - ja odpadam, mam już zagospodarowany urlop i nie mogę wziąć kolejnego dnia, a poza tym zależy mi, żeby załapać się na wesołego busa w piątek.

sqrl
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Otchłań demencji...
Postów: 794
Punkty: 1757
A po co dawać inną propozycje? ;) To jest tylko potwierdzenie pomysłu, ci co sa nieziantersowani i tak nie przyjada i chyba nie zorbią pikiety tym którzy chcą się dzień wcześniej bawić, bo by sami musieli przyjechać dzień wcześniej. ;) Poza tym - po co mam jechać na inny konwent LARPowy, jak mogę jechać z wami, dzieciaczki? Mam też inne plany na lipcowe weekendy.

I najważniejsze - no jak nikt nie będzie chciał, to się nic nie stanie, po prostu. To tylko propozycja, nie manifestacja i walka o przyszłość Polski czy świata. Jeśli komuś się nie podoba pomysł, po prostu niech nie czyta dalej tematu i nie głosuje. Ma on posłużyć prostemu zebraniu informacji czy sa jacyś inni zainteresowani, koniec kropka. ;)

squirel napisał:
Litwin: wydaje mi się, że powinniśmy zacząć od spytania Excraya, czy zechce/będzie mógł dzień wcześniej przyjechać z Warszawy i otworzyć imprezę.


Chciałem się najpierw spytać czy jest choć inna dusza poza mną. Jak byłoby nas już ze 3, no to jest sens pisać do Excraya. Jak nie będzie, to jedną duszą zaprosze do siebie na działkę i zrobimy Litwinkon jednonocny. ;)
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez Litwin 2010-05-31 20:11:25

Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Obawiam się, że temat i ankieta założone trochę przedwcześnie, bo z tego, co wczoraj mówiła braids szanse na dzień zero są niemal zerowe, ale zapewne sama wypowie się w tym temacie.
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz