Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Imperatory 2010
Postów: 4991
Punkty: 0
Zacznę od napisania posta tutaj, licząc na to, że odezwą się Grimuaryci, którzy brali udział w "The Lost Days", ci związani z Unhallowed.pl, Wolsungowcy i reszta Steampunków.

Dnia dzisiejszego odezwał się do nas dział PR Wirtualnej Polski. Co roku od 10 lat, WP organizuje galę wręczania nagród najlepszym (według czytelników portalu) grom komputerowym minionego roku. Gala ta (tzw. 'Imperatory') odbędzie się i w tym roku, a dokładnie w październiku (około 19, ale nie ma jeszcze dokładnego terminu), w Warszawie.

Po co to piszę.

A bo gala 'Imperatory' ma być w tym roku w klimacie steampunk, a Wirtualna Polska zapytuje nas (redakcję Unhallowed.pl i związane z nią steampunki z The Lost Days), czy nie zechcielibyśmy:
1. udostępnić zdjęć z The Lost Days, na wystawę fotografii steampunkowych podczas gali,
2. przyjechać w strojach i uświetnić galę swoją obecnością.

W związku z czym pytają czy byśmy chcieli wziąć udział i co chcemy w zamian.

* * *

Na razie chciałam zapytać wąską grupę ludzi czyli nas. Będę wdzięczna Słowik, za w miarę możliwości rozesłanie linka do tego posta do grupy Grimuar u nas na forum.

Jak sądzicie - czy taki ogólnopolski rozgłos jest nam do czegoś potrzebny? :P Czy moglibyśmy pojechać z przebraniami i w zamian zażądać zwrotu kosztów podróży oraz wsparcia finansowego przyszłorocznych Lost Daysów? Czy reklama Grimuaru, Unhallowed i Lost Daysów poprzez udział w imprezie korporacyjnej będzie dobrą zabawą i przyzwoitą reklamą? Czy gdybyśmy zdecydowali się jechać to ktoś zechce wesprzeć mnie w organizacji akcji?


Proszę o obszerne w miarę możliwości wypowiedzi i za i przeciw. Obiecałam ustosunkować się do propozycji do połowy przyszłego tygodnia, a że chciałabym też spytać steampunków z "The Lost Days" via Facebook, proszę o jak najszybsze głosy z naszej, najważniejszej, strony.
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez 2010-08-09 21:20:16
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Po pierwsze link rozesłany.

Po drugie, propozycja moim zdaniem jest warta zainteresowania. To wiatr w żagle po Lost Daysach, który warto schwytać. Jeśli nawet nie znajdą się chętni, aby pojechać w przebraniach, to wysłanie zdjęć już jest dobrą promocją, nie tylko Grimuaru czy Lost Daysów (warto byłoby już na tę datę znać szczegóły przyszłorocznej imprezy) ale ludzi, którzy robią coś z pasją i dużo w to wkładają.

Nie mogę obiecać pomocy od strony organizacyjnej, ale postaram się zrobić wszystko, aby móc pojechać.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Otchłań demencji...
Postów: 794
Punkty: 1757
Wieczny lans i chwala? No pewnie! Przecież między innymi po to była sesja zdjęciowa, z tego co wiem. A na Imperatory zawsze chciałem pojechać - to taki mokry sens maniaka gier... ;)

P.S. Uświadamiam ludzi moimi kanałami. Przydałby się też post na grupie LD na Fajsiku. ;)

Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Litwin napisał:
P.S. Uświadamiam ludzi moimi kanałami. Przydałby się też post na grupie LD na Fajsiku. ;)


Pozwól mi się tym zająć. Nie przez przypadek post wylądował najpierw w grupie zamkniętej. Proszę o spokojne podejście do sprawy i wstrzymanie się z rozpowszechnianiem informacji. Robienie rzeczy na hurrra już dawno przestało mnie interesować.
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez 2010-08-09 18:17:10
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Bulla
Skąd: Lublin
Postów: 136
Punkty: 293
Propozycja jest bardzo ciekawa. Na pewno znajdą się chętni aby nie tylko udostępnić swoje zdjęcia, ale również pojechać na imprezę. W tym momencie nie mogę obiecać, że będę wolna akurat w tym terminie (praca i inne atrakcje), ale niewykluczone że ja również pojadę. Taka reklama warta jest chyba zachodu.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Nowa Aleksandria :D
Postów: 797
Punkty: 1735
Po pierwsze: łał, robimy się sławni. A że szczęściu trzeba dopomóc - przebierzmy się i jedźmy! jak najbardziej za reklamie Grimuaru, Unhallowed.pl, Lost Daysów i steampunku! :) obojętnie, gdzie będę, jeśli znajdę dzień wolnego - jadę :)
Hej, Heretyku! Masz ogień?!

Rzeczywistość budzi u mnie głęboki sprzeciw.
Całe szczęście, że rzeczywistość to coś, co przytrafia się innym.
Offline
Profil
Wiadomość
Vesiculum
Postów: 32
Punkty: 79
Ja (jeśli można wyrazić zdanie nie-grimuarycie) jestem za i bardzo chętnie wybiorę się na imprezę, tym bardziej że jestem fanem zarówno steampunku jak i gier komputerowych. Strój oczywiście chętnie ze sobą zabiorę, a nawet dwa jak będzie trzeba :).
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Omicron Theta
Postów: 604
Punkty: 1457
Wow.
Sprawa wygląda super. Nie mam zielonego pojęcia co, jak i gdzie będę robił w okolicach października, ale również zrobię wszystko, by na iwent pojechać.
Jeżeli nie masz, droga współlokatorko, nic przeciwko, chętnie pomogę Ci jakkolwiek tylko zdołam.
If you don't eat yer meat, you can't have any pudding! How can you have any pudding if you don't eat yer meat?!
Offline
Profil
Wiadomość
Vesiculum
Postów: 32
Punkty: 79
Jeśli doszłoby do dalszych rozmów, proponuje zapytać o broń białą i atrapy broni palnej i politykę jaką wp stosuje w stosunku do uczestników którzy taką wnoszą jako część stroju (ponieważ niektórym odpadało by trochę "ozdób" gdyby jej zabroniono).
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata
Postów: 1081
Punkty: 2317
O tak, mówimy stanowcze i nieodwołalne "tak" :D

Podpisuję się wszystkimi kończynami - promocja się przyda, satysfakcja, że docenia się nasze zaangażowanie - chyba nawet bardziej.

No i jeśli termin będę mieć wolny, jadę z wami, przebieram się ^^
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz