Program Carnavalu
Czwartek, 19 sierpnia
18.00: Wielka Parada Kuglarska (pl. Litewski–pl. Zamkowy)
<-- Idziemy zobaczyć? PROPONUJĘ 17:45 NA LITWIE.
19.00: Cirque Baroque – "Cyrk żebraczy” (pl. Zamkowy)
20.30: Skate Naked (plac Po Farze)
21.30 Klinika Lalek (błonia pod Zamkiem)
Piątek, 20 sierpnia
16.00–19.00: Klanzowe miasteczko zabaw niezwykłych (pl. Litewski, błonia pod Zamkiem)
16.00–21.00: Występy buskerów (ulice Starego Miasta, pl. Łokietka, pl. Po Farze): Mr. Toons, Le Mouvement Alerte, Magmanus, La Sbrindola, Pol & Freddy, Le Mouvement Alerte, eekupoiz"[Non+]"
19.00–21.00: Nocne czytanie Sztukmistrza z Lublina (dziedziniec Archiwum Państwowego)
19.00: "Specjalista od czarnej magii” – spektakl (mały namiot)
<-- Grają nasi, trzeba iść!
20.00: Gala nr 1 (namiot, Miasto Kuglarzy)
21.30–23.00: Cirque Baroque – "Cyrk żebraczy” (pl. Zamkowy)
22:00 - Wiewiórcza Postapokalipsa w Wareckiej. (rezerwuję salkę na 22:00, więcej informacji na: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/event.php?eid=146782288673840
23.00: Lampa (mały namiot)
23.30: Fire Open Stage (pl. Rybny, Stare Miasto)
Sobota, 21 sierpnia
12.00–16.00: Klanzowe miasteczko zabaw niezwykłych + otwarte warsztaty kuglarskie (pl. Litewski, błonia pod Zamkiem)
12.00–15.00: Występy buskerów (ulice Starego Miasta, pl. Łokietka, pl. Po Farze): Mr. Toons, Excess, Le Mouvemente Alerte, Anicet Leone
16.00–20.00: Występy buskerów (ulice Starego Miasta, pl. Łokietka, pl. Po Farze): Magmanus, Lola, Le Mouvemente Alerte
18.00: Cirque Baroque – "Bela and Co.” (pl. Litewski)
19.00: Koncert (pl. Po Farze)
20.00: Gala nr 2 (namiot, Miasto Kuglarzy)
21.30: Burnt Out Punks – spektakl (pl. Zamkowy)
<-- koniecznie trzeba iść! To hicior słynny na cały świat!
http://www.youtube.com/watch?v=EhyqB_RVg5M&feature=related
22.30: Mr Bang
23.00: Parmo Cero – spektakl cyrkowy (mały namiot)
23.00: Gala Fire Show (pl. Rybny, Stare Miasto)
24.00: Mamadoo
01.00: Renegade (mały namiot)
Niedziela, 22 sierpnia
12.00–16.00: Klanzowe miasteczko zabaw niezwykłych + otwarte warsztaty kuglarskie (pl. Litewski, błonia pod Zamkiem)
13.00–15.00: Igrzyska Kuglarskie (pl. Zamkowy)
15.00–20.00: Występy buskerów (ulice Starego Miasta, pl. Łokietka, pl. Po Farze)
19.30–20.10: Sugar Beast Circus – spektakl cyrkowy (duży namiot)
20.30: Koncert (pl. Po Farze)
21.30: Burnt Out Punks – spektakl (pl. Zamkowy)
22.00–22.20: Lampa (mały namiot)
22.45: Homo viator – widowisko teatralno-kuglarskie (złomowisko Zadębie)
23.45: Mamadoo
00.30: Renegade – konkurs żonglerski