Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Zombie Walk 2010
Grimuar
Ulcus
Postów: 957
Punkty: 2323
Tak sobie pomyślałam nad czymś co może nawet śmiesznie wyjść i łatwo :-)

1. ZOMBIE przedszkolaki i panie przedszkolanki
2. ZOMBIE piraci z kapitanem na czele, i fragmentami statku w łapach :P
3. ZOMBIE drużyna sportowa + czirliderki :P

co wy na to?
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata
Postów: 1067
Punkty: 2289
Trzeci pomysł mnie powalił :D
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Postów: 957
Punkty: 2323
To co szykujemy pompony? :-P :twisted:
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata
Postów: 1067
Punkty: 2289
Tylko jak zrobić, coby podgniły na czas?
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Cuckoos nest
Postów: 882
Punkty: 1922
Zróbcie je z wnętrzności jakowychś?:D Selketa załatwi jakiegoś zwierzaczka na klinikach i będzie git ]:->
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Skąd: Znienacka!
Postów: 65
Punkty: 145
Taaaa jest, trzeci pomysł jest chyba najbardziej zaskakujący i wzbudzi wśród przechodniów na ulicy największe zdziwienie. Jakby wyjęto zombiaki z jakiegoś (taniego) amerykańskiego horroru o nastolatkach. Niby tandeta, ale... najbardziej rzeczywista. Kurcze, podoba mi się :) Pompony się charakteryzuje, żeby wyglądały na zgniłe :P

Aczkolwiek nie miałabym też nic przeciwko drugiemu pomysłowi. I chyba prostszy byłby do wykonania ;)
Statement: "God is dead" - Nietzsche
Reply: "Nietzsche is dead" - God
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Otchłań demencji...
Postów: 794
Punkty: 1757
W sprawie pomysłu - klip idealny na inspirację :twisted:



Tylko skąd ja wezmę strój futbolisty w mym rozmiarze? ;)

Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Postów: 957
Punkty: 2323
Największy myk z drużyną i cheerliderkami jest taki, że muszą wyglądać tak samo, żeby było jasne o co chodzi. Więc jeśli kilka dziewczyn zechce się przebrać tak to musimy ustalić kolorystykę i wygląd ubranek :-P
Piracka drużyna będzie łatwiejsza, fakt. Mi się wydaje, że jaki klimat nie obierzemy to im więcej nas pojawi się tak ubranych tym fajniej :)
Więc proszę o więcej propozycji i jakąś ankietę możemy..?
Offline
Profil
Wiadomość
Papula
Postów: 7
Punkty: 14
Hej ! Studjuje w Lublinie i kilka razy bylem na Akademikonach, naturalnie jestem z Lotwy. Ktoś mnie musi pamiętać :)
Chętnie wezmę udział w Zombie Walku !
Kilka pomysłów:
1. Zombie - pracownicy z budowy w przebitych kaskach i ceglami w rekach
2. Zombie, jako typ zabójstwa (z nozem w gardle, albo owiniety workami do smieci i kamieniem przywiązanym do nogi ...)
3. Zombie + Kaleki
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Postów: 957
Punkty: 2323
Zombie kaleki :twisted: dobre - łatwy łup dla zombie taka kaleka, więc fabularnie się klei.Jeśli domowe kaleki to łatwo nawet - gips bez problemu się założy, kapcie, szlafrok itp.
Jeśli szpitalna kaleka to juz trudniej - ubiór szpitalny może nieco chłodnym być na październik, ale jakby ciepło było to jeszcze tylko kroplówka jakaś dyndająca na szyi i venflon :)

Kaleka - GIT!

To skoro innych mocnych głosów nie ma to może temat przewodni szpital?
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz