Regulamin 
Profil
Wyszukaj
TECHNIKALIA: jak, gdzie i kiedy... spotkasz swojego Charonitę?
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
W sprawie STOISK I SPRZEDAŻY podczas Lost Days 2012.

Jeśli chcecie podczas Lost Days wystawić swoje stoisko proszę o zgłoszenie tego do mnie na PW (do 20 maja) po wzięciu pod uwagę poniższych informacji:

1. Wystawienie stoisk jest możliwe w sobotę (26.05.) w godz. 12:00-21:00 w ogródku pubu Gramoffon (czyli w miejscu, które jest bazą dla całego LD)

2. Musicie sami załatwić sobie na czym wystawicie swoje towary (w pubie nie będziemy mieć na to dodatkowych stolików. TYLKO w przypadku jeśli zostaną wolne stoliki nieużywane przez uczestników pleneru będziemy je mogli udostępnić wam)

3. Wystawienie stoiska jest nieodpłatne.

4. Napiszcie mi w pw:
- imię, ksywka (ew. nazwa sklepu)
- co chcecie sprzedawać
- ile miejsca na to potrzebujecie


Z wszelkimi pytaniami w sprawie stoisk, zapraszam na PW lub fb.

Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Wiemy, że są osoby, które nie będą w tym roku z różnych względów mogły wziąć udziału w plenerze fotograficznym, ale są zainteresowane spotkaniem się z dawno niewidzianymi znajomymi z całej polski na sobotniej STEAMPREZIE. Ponieważ chcemy jak najszybciej potwierdzić liczbę osób, prosimy zainteresowanych o wysłanie maila na adres slowik27[at]o2.pl o tytule STEAMPREZA, w treści wpisując swoje imię, nazwisko, ksywkę, mail oraz tel. kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 17 maja do godz. 18.00
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez Słowik 2012-05-15 11:24:28
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Moi drodzy. Wczorajszy wieczór i noc poświęciliśmy na skrupulatne przeczytanie Waszych zgłoszeń i za kilka godzin otrzymacie w mailach zwrotnych nasze odpowiedzi. W tym roku nie jesteśmy bezkrytyczni i w związku z tym do niektórych zgłoszeń będziemy mieli uwagi. Niektórzy z Was zostaną poproszeni o dopracowanie albo ponowne przemyślenie swojej stylizacji, innym zaproponujemy zmianę frakcji w Lublinie Pod.

Przy tej okazji należałoby napisać kilka zdań właśnie w kwestii frakcji.

Ich istnienie ma być przede wszystkim sensownym sposobem na dobry podział modeli na grupy. Tak, aby były spójne wizualnie i dało się z nich wykrzesać jak najwięcej pomysłów na zdjęcia angażujące więcej niż 3-4 osoby. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji w której elegancka dama znajdzie się w towarzystwie 12 oprychów z Ochrany albo obdarty żebrak wśród dam dworu Baronowej.

Liczymy jednak na to, że kiedy już wykorzystacie tę jednorodność w ramach frakcji, nastąpi kreatywna wymiana w grupach ich dalszy podział, łączenie w nowe konfiguracje - zresztą większość z Was wie doskonale, jak przebiega dynamika tego rodzaju plenerów.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Miło nam ogłosić, że podczas Lost Days będziecie mogli wydać trochę pieniędzy na kramikach, które będą wystawione w ogródku w Gramoffonie w sobotę. Wśród sprzedawców pojawią się:

1. Maria 'Rene' Gołębiowska - biżuteria
2. Sylwia 'Sylwisa' Socha - bluzki, spódnice
3. Ewelina 'Eeeweeelin' Krawczuk - ręcznie robiona biżuteria - styl goth/steampunk
4. Drobiny Czasu - steampunkowe zegarki
5. Barbara Dumańska z Black Gothic - spóddnice, bluzki, gorsety, żakiety i dodatki, sakiewki, miteńki i inne duperele.
6. Weronika - biżuteria
7. Anna Załoga - biżuteria i dodatki


Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz
« [1-10] [11-20] [21-24]