Dużego wstępu nie trzeba - wystarczy obejrzeć filmik. Warto obejrzeć do końca Jak Wam się podoba? Jak oceniacie interwencję rodzica? Bo opinii o córce się domyślam. Chyba, że się mylę? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii.
___________________ Ostatnio zmodyfikowany przez Selket 2012-02-27 18:05:10
Dramatyczne metody widzę, że przyniosły efekty, bo laska z rozpaczy postanowiła zostać piosenkarką...
Ale 15 lat? No bez jaj. Zdjęcie z dowodu lub nie uwierzę.
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
Gosia, bierzesz poprawkę na Hamerykę? To jego dziecko i ma prawo je wychowywac tak, jak uważa za rozsądne, a jeśli dziecko nie widzi w tym jakiegoś celu to już jest insza bajka. Chociaż zachowanie mojej 13letniej bratanicy budzi moje przerażenie momentami. I obawiam się momentu, kiedy to dziecko wyląduje w gimnazjum.
Umli, ale ta laska, która jest RE: dla wypowiedzi rodzica to żadna 15-tka, bez jaj, no nie ma szans. 17-ok, 19-spoko, ale 15? Nie wierzę. Chyba, że to wszystko to po prostu faik.
A nawet jeśli nie, to ciekawa metoda, ale wątpię, czy skuteczna. Raczej otwarte wypowiedzenie wojny.
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
No właśnie z tym może być problem że samo RE: jest fejkiem. Albo ktoś już sobie ewidentnie jaja robi, żeby tylko na chwilę zaistnieć, zgarnąć komentarze i wyświetlenia.
Nikt nie napisał jeszcze obowiązkowego, tradycyjnego "ta dzisiejsza młodzież...". Znaczy, narzekanie schodzi na psy. (Panie, kiedyś to ludzie narzekali, nie to co teraz...).
When you have eliminated the impossible, watch out for its vengeful friends.
Zdjęcia z dzieckiem, któremu wyłazi Obcy z klatki piersiowej, albo które ssie smoczek, który wygląda jak wilkołacza szczęka czy usta Mae West to w najlepszym wypadku robienie z rzeczonego dziecka debila. Nie wiem, czy którykolwiek z tych "dowcipnych" rodziców chciałby, aby to jemu robiono takie fotki i wystawiano w rodzinnym freak-show?
A co do filmiku poniżej: gacie są masakryczne
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
Gacie są masakryczne, tró (w tym miejscu chciałbym pozdrowić swojego byłego współlokatora, nazwijmy go Drzewo).
A robienie z dzieci debili to dłuuuga tradycja. Tylko technika poszła do przodu i teraz nie robi się tego na spędach +/- rodzinnych, jest fejsbunio czy coś.
Autor postu otrzymał pochwałę
When you have eliminated the impossible, watch out for its vengeful friends.