Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Fireborn - szukam graczy
Papula
Postów: 5
Punkty: 16
Jak w tytule: potrzeba 2-3 graczy do Fireborn RPG. Podejrzewam, że większości z Was tytuł nic nie mówi. Tym lepiej - zaraz wyjaśnię dlaczego :P
Setting to urban fantasy we współczesnym Londynie - magia powraca, gazety donoszą o pojawieniach wilkołaków i faerie, premierem zostaje facet nazwiskiem Aleister Crowley (po dziadku)... Postacie graczy są kimś więcej(?) niż ludźmi - ale przez pierwsze 1-2 sesje nie chciałbym zdradzać dokładnie kim. Chyba, że ktoś NAPRAWDĘ chce, wtedy mogę o tym napisać (ewentualnie można samemu znaleźć na necie) - ale to odbierze Wam sporo funu.

Co do samego grania: "wstępną" kampanię obliczam na ok. 4-6 sesji, oczywiście z opcją kontynuacji, jeśli gracze będą mieć chęć i możliwość. Liczę na sesję raz na 1-2 tygodnie, najlepiej w niedziele.

No już, zgłaszać się ;)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z krypty
Postów: 1672
Punkty: 3644
O, jak swojsko :) - bo nie wiem, czy wiesz, ale ja obecnie siedzę na wygnaniu w Londynie. Jakbyś potrzebował do sesji jakichś drobnych rekwizytów, np. mapy metra wydawanej przez Transport For London, czy jakiejś gazety wydawanej tutaj itp, to daj znać, pomogę w miarę możliwości :)
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz