Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Paradox - "Cel to marzenia z datą wykonania ... " a data to 04.03.2016
Macula
Postów: 1
Punkty: 5
Zapraszamy na otwarcie Paradoxu w dniu 04.03.2016. W Jarosławiu na Podkarpaciu powstaje inicjatywa otwarcia kawiarni społecznościowej, nastawioną na propagowanie szeroko pojętej fantastyki, gier fabularnych oraz planszowych. Otwarcie Pardoxu stanie się również początkiem starań o pozyskanie finansowania z crowdfundingu. , bardzo ważne dla naszego projektu jest zaangażowanie fanów RPG oraz zwolenników gier planszowych.

Do Paradoxu zapraszamy cały fandom oraz instytucje, które z jednej strony uczestniczą w promowaniu fantasy, ale z drugiej strony kieruje nimi silne poczucie odpowiedzialności za los osób i społeczności zaangażowanych w
działania. Innymi słowy są to przedsięwzięcia, których celem jest działalność społeczna, a narzędziem – nie zawsze jedynym – rynek. Budowanie partnerstw stanowi
niepowtarzalną szansę na wzmocnienie rozwoju środowiska RPG.
Wierzymy, że w ten sposób zaktywizujemy społeczność erpegową, co zaowocuje nie tylko ciekawymi realizacjami pro publico bono, ale także dalszą integracją i aktywnością. Połączenie zaangażowania i talentów różnych osób pozwala osiągnąć coś dużego bez generowania znacznych kosztów.

Działalność Paradoxu to inwestycja młodych ludzi w lokal, wyposażenie oraz wyekwipowanie kawiarnie w akcesoria potrzebne do jej funkcjonowania, jest to również czas między studiami a codziennym życiem. Szukając finansowego zainteresowaliśmy crowfundingiem.

Hasłem otwierającym Paradox będzie "Cel to marzenia z datą wykonania ... " a data to 04.03.2016

Piórko
KreaTorium

link do fanpage Paradox: https://www.facebook.com/ParadoksSoundsystem
link do wydarzenia Enigma Paradoxu (otwarcie kawiarni) : https://www.facebook.com/events/1675427859394067/
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia
Postów: 2747
Punkty: 9108
Ale trafiłam, zaglądam tu po raz pierwszy od wieków i proszę... powodzenia w takim razie. Ciekawe, jak tam pierwszy dzień.
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz