Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Złota Brama 2008
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1977
Punkty: 4531
Gratuluję! Mam nadzieję, że zachęci nas to do walki o dalszy wszechstronny rozwój!:knight:
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Omicron Theta
Postów: 604
Punkty: 1457
Wielkimi krokami zbliża się Hardkon... a my wciąż nie dopracowaliśmy paru rzeczy!
Po pierwsze primo: kiedy zbierzemy się wreszcie by opracować tekst na stronę Hardkonu? Przykład tego, co mamy zrobić znajduje się tu http://www.hardkon.pl/index.php/o-grach/larp/pierun/.
Następnie: Ile osób wybiera się na drugi koniec Polski, by wziąć udział w tym wiekopomnym przedsięwzięciu? Musimy wiedzieć kto będzie od nas, czy będzie wystarczająca ilość osób itp...
Proszę o szybką odpowiedź, czasu mamy coraz mniej...
If you don't eat yer meat, you can't have any pudding! How can you have any pudding if you don't eat yer meat?!
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: Puławy/Lublin
Postów: 1884
Punkty: 4402
Znow wpadlem na chwile.
On Nas nie musi byc duzo osob, ale dobrze by bylo, gdyby ze 3, 4 sie zebraly. Jezeli dobrze pamietam to organizatorzy zaznaczyli, ze musi byc opcja aby ktos z zewnatrz bez problemu wzial udzial w zabawie jako organizator (moze bredze, jestem ledwo zywy).
Bioly, jezeli sie nie zbierze odpowiednia ilosc osob to napisz do organiztorow w tej sprawie. Oni powinni zebrac tam pare osob od siebie.
tvn24: "naukowcy odkryli odległy o setki lat świetlnych układ słoneczny zadziwiająco podobny do naszego, na miejscu jest nasz reporter..." (Bash)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Omicron Theta
Postów: 604
Punkty: 1457
Eh... dla niewtajemniczonych: moje pytanie odnośnie zniżek spotkało się z dość hmmm... 'ciekawym przyjęciem': http://www.tir.yum.pl/forum/viewtopic.php?t=2722&postdays=0&postorder=asc&start=15
Jeden z modów tamtego forum napisał, że fandom upada. Cóż, najwyraźniej miał rację...
8(
If you don't eat yer meat, you can't have any pudding! How can you have any pudding if you don't eat yer meat?!
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
:-* Swoich nie damy.
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Po prostu chamstwo i prostactwo. Jeden człowiek zrobił im taki czarny PR, że to bajka. Szkoda mi organizatorów, jeśli faktycznie mają takiego bruździciela.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Crusta
Skąd: Niflheimr
Postów: 1784
Punkty: 3984
Przed chwilą Bioły dostał telefon od jednego z orgów Hardkonu z przeprosinami oraz paroma informacjami (to zaraz sam napisze, jak już będzie wolny). Koleś który nabluzgał dostanie wciry, my zostaliśmy przeproszeni, a temat na forum zamknięty.

Dziękujemy Wiewiórze, Falknerowi i Słowikowi za wsparcie. :)

(lekki offtop)

Osobiście martwi mnie, że wszyscy tam rzucili się na pomoc kolesiowi, twierdząc, że jest "niezwykle inteligentny" w momencie, kiedy wykazał się totalnym buractwem i prymitywizmem. Prawda - prawie wszędzie znajdzie się czarna owca, ale niesmak pozostaje. Niestety, niektórych rzeczy nie można cofnąć, a pierwszego wrażenia nie anulujesz. Jeśli ktoś szczyci się tym, że może mnie jeszcze gorzej zbluzgać na żywo na konwencie, to dziękuję - chybam niegodna, bo wolę kulturalną rozmowę. Nie wiem jak Wy, ale ja - jakkolwiek wcześniej myślałam nad pojechaniem na ten konwent - to teraz nie mam na to najmniejszej ochoty. Co z tego, że jest "wyczesany i 10-dniowy", skoro atmosfera już została zepsuta? Może to zabrzmi śmiesznie i głupio, ale wolę już malutki, ale sympatyczny tyciKON, gdzie jest miła atmosfera, nawet jeśli zasoby są ograniczone. To moje zdanie.

(offtop mode off)

BTW - do wszystkich ludzi zaangażowanych w sprawę - trzeba napisać opis LARPa. Na teraz właściwie, w związku z czym poproszę o jakieś wsparcie zasobami ludzkimi.

__________
Ostatnio zmodyfikowany przez gwyn_blath 2008-07-01 15:22:41
"Nie ma żadnej drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą." (Budda Siakjamuni)

Unhallowed Metropolis
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Omicron Theta
Postów: 604
Punkty: 1457
Spieszę z najświeższymi informacjami:
Ekhm... Otrzymałem dzisiaj 2 telefony od organizatorów Hardkonu i sprawa ma się na chwilę obecną w następujący sposób: zostaliśmy przeproszenie za zaistniałą sytuację, a miłemu panu z podobizną Hitlera jako awatar, dostało się to, na co zasłużył (szczegóły zostały mi pominięte).

Odnośnie LARPa. Tak, istnieje szansa, byśmy nie musieli płacić za wjazd, jednak wtedy musielibyśmy wynająć sobie kwaterę w pobliskim Gliśnie (podobno ok. 10 zł. za dobę), przeprowadzić LARPa, po czym w spokoju udać się do domu. Nie bierzemy wtedy udziału w żadnych atrakcjach/konkursach (pomijając ZB oczywiście)/losowaniach etc. To jedyne, co mogli nam zaproponować, chociaż sądzę, że rozwiązanie jest fair.

BNów możemy sobie dobrać spośród osób obecnych na miejscu - nie musi nas tam jechać cała ekipa (na szczęście). Jedna z organizatorek podczas rozmowy telefonicznej przekazała mi, że nasz LARP jest rozpisany tak drobiazgowo, że o ile ktoś go zobaczy na parę minut przed rozgrywką, to BNem może zostać byle przechodzeń z ulicy (parafrazując jej słowa :P ). Podobno sama nawet ma na oku parę zaufanych osób, które mogłyby zostać do tego wyznaczone. Tak więc PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ OSÓB ZAINTERESOWANCYH!!!!

Sprawa rekwizytów: Musimy zrobić listę potrzebnych nam rzeczy, a których za nic w świecie nie będzie się dało przywieźć z Lublina. Oni sobie tą listę przejrzą i będziemy ewentualnie negocjować co oni nam załatwią, a o co musimy sobie zadbać sami.

I najważniejsze. Powtarzam: do czwartku musimy napisać info na ich stronę!!! Proszę o kontakt osoby, które są w stanie/chętne mi w tym pomóc!!!

I to chyba tyle ze strony organizatorów. Proszę o jak najszybszy kontakt ze mną, mamy jeszcze sporo do zrobienia!
If you don't eat yer meat, you can't have any pudding! How can you have any pudding if you don't eat yer meat?!
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Sądzę, że nie ma sobie co flaków wypruwać. Proponuję złożyć coś z opisu na stronie tycikonu i artka od nas.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z krypty
Postów: 1672
Punkty: 3644
Ja też ciut poofftopuję, wybaczcie :)
Eh, powiem tylko tyle, że żaluję, że nie zdążyłam wziać udzialu w całej dyskusji.

Kiedy zajrzeliśmy na forum i zobaczyliśmy posty, hmm... Moja babcia w takich razach mawia, że jasna krew czlowieka zalewa ;)
Z początku myśleliśmy, że moze Bioly jakoś zbyt ostro zrozumiał wypowiedź na forum, ale kiedy zobaczyliśmy na wlasne oczy posty, szczęka nam opadla. Wychodząc do pracy widzialam Slowika i Falknera gorączkowo klepiących w klawiaturę, a sama jeszcze w autobusie wysylalam sms do Wiewiórki pt. "Biją naszych" ;)
W pracy sprawdziłam, czy moja superkomóra ma dostęp do netu (nie ma) i jeszcze zanim Falkner wyszedl do pracy dzwoniłam zapytać, co jest.
Jak tylko dotarłam do domu, pierwszą rzeczą, jeszcze zanim zdjęłam buty bylo zalogowanie się na stronie Hardkonu.
I co?
Wątek zamknięty :-E

Fakt faktem, jeden człowiek totalnie zawalił wizję imprezy, a potem poszlo lawiną.

Ale milo, że dostaliśmy przeprosiny za takiego cymbała.
Doceniam.

Jedźcie tam i rzućcie wszystkich na kolana!
A jak wygracie, opłaćcie pełną akredytację - tak dla zasady.

I jeszcze cichutko zlowieszczym szeptem zapytam:
-Nie sadzicie, że w takim momencie składki na Klubie byłyby pomocne w paktyce?

Dobra, koniec mojego offtopa, bez odbioru.

Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz