Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
LARP Całkowite Zaćmienie
Bulla
Postów: 54
Punkty: 129
było prześwietnie, choć tak - nieco za krótko. Nie zdążyłam rozwikłać jeszcze jednego wątku conajmniej:)

dzięki Squi przede wszystkim za przygotowanie zabawy!i takie pogmatwane postacie. Jak dostałam mail z tytułem Larwa - aż się wyszczerzyłam ;), mam ochotę na jej kontynuację :)
dzięki beztroskiej ekipie ANTICORP-u - także za blackout:DDD
Śniącej, Dakocie, Warrenowi, Medowi, Cry'owi - za mętlenie mi w głowie i pielęgnowanie manii prześladowczej ;)
Draqowi za totalną zmyłkę
żałuję, że nie pomogłam więcej Arkadyjczykom. W każdym razie nie pozwoliłam zabić Corteza ;)

wszystkim - za taki fajny klimat :)___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez Akinomaja 2010-07-14 22:43:39
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Kapituła
Moderator
Ulcus
Postów: 1037
Punkty: 2519
Akino - fajny strój i dobry klimat siałaś, :D

ANTYKORP GÓRĄ!!!
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia
Postów: 2747
Punkty: 9108
Dzięki za larpa i zabawę :)

Jako jedyna chyba powiem, że dla mnie nie było za krótko - a w sam raz, ale tylko z tej przyczyny, że z powodu zdechniętego gardła na larpie czułam się fatalnie i nie wiem, czy podołałabym dłużej :P

Dzięki <cmok>
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Dla mnie Całkowite Zaćmienie było pewnym odstępstwem nie tylko od formuły dużego LARPa terrAkademikonowego, ale również od LARPów Grimuarowych. Zwięzła, mocno ubita struktura, jedynie zarysowana scenografia i klimat, swojego rodzaju minimalizm. Zastanawiałem się, jak to wszystko będzie wyglądało, kiedy dostałem kartę postaci miałem mieszane uczucia, ale okazało się, że tego typu LARPy w Grimuarze też wypadają dobrze. Także ostatecznie pozostały tylko dwie rzeczy, na które mógłbym narzekać: zbyt mało czasu - bo Zaćmienie zaskoczyło mnie dokładnie tak samo, jak świt podczas Snu Nocy Letniej - oraz Jenga, do której pałam nieuzasadnioną niczym niechęcią.

Dzięki wielkie Wiewiórce za podjęcie trudu zrobienia czegoś tak diametralnie innego i za pomysł stworzenia trylogii, bo po wydarzeniach Całkowitego Zaćmienia trylogia nabiera większego sensu. Wielkie dzięki dla wszystkich współgraczy, zwłaszcza tych, który mieli do Corteza jakieś sprawy, bo dzięki nim stał się taki, jakiego go sobie wyobraziłem: zniszczonym życiem i ciągłą walką, nieprzystosowanym do świata w którym żyje, starcem, który próbuje za wszelką cenę dorównać własnemu obrazowi w oczach innych, ale wszystko zaczyna wymykać mu się z rąk. Chciał pomóc wszystkim, a ostatecznie chyba nikomu nie pomógł i w przeświadczeniu, że nie będzie już nikomu potrzebny, strzelił sobie w łeb.

Braids - twoja Śniąca była moim największym wyrzutem sumienia na LARPie. Świetna rola, odległe echo Rudej, ulotna woń kamilowego Odmieńca. Mroku - Cortez był już za stary na imprezę i pewnie dlatego nasi bohaterowie nie znaleźli wspólnego języka - szkoda, zwłaszcza po nieodżałowanych Gangach. Misiek - thats the spirit! Nasza... a właściwie Twoja akcja była tak epicka, że hej. Wierzę, że Hancock, z całym swoim oddaniem, jest tym, czego AntiCorp potrzebuje. Maja - Larwa wcale nie była larwiasta, była zajebista. Dzięki za pomoc i opiekę nad Śniącą. Chłopaki wyciągną Cię z pierdla zanim zdążysz powiedzieć: "Cortez, jest sprawa". Przybysze z Arkadii - sorry, że Cortez nie okazał się bardziej pomocny, ale mimo wszystko świetnie sobie poradziliście i bez niego. Mam nadzieję, że Adept szybko się wyszkoli na Strażnika Bram. Draq - byłeś rewelacyjnym szpiegiem. Zawsze na granicy widzenia, obecny przy każdej ważnej rozmowie, aż sam się dziwię, dlaczego nie chciałem Cię wyeliminować... Kuba - mocno mnie zaintrygowałeś i bardzo żałuję, że nie zdążyliśmy porozmawiać przy ognisku, co Ci obiecałem.

See You next time in Newport.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Jeez, dlaczego mnie tam nie było... :)

Wiewiórko, gratuluję kolejnego udanego LARPa. Wam, Grymuałarczycy, zazdroszczę dobrej gry. Until next time...
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Crusta
Skąd: Niflheimr
Postów: 1784
Punkty: 3984
Na specjalną prośbę wrzuciłam spakowane fotki na swojego Chomiczka. Bierzcie i ssijcie z niego wszyscy, którzy mogą ;P
Paczka ma nieco ponad 40 MB. Zdjęcia są zmniejszone, około 5 wywaliłam bo były spsute jakieś.
Hasło do folderku podaję na PW.

PS. Zwyczajowa prośba: podczas zamieszczania zdjęć po Internetach proszę kierować się zdrowym rozsądkiem. Jak wiadomo, niektórzy nie lubią występować na zdjęciach w ogóle, a inni np. nie chcą być widywani z piwem / papierosem / etc. Dziękuję za uwagę, lowe.
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez gwyn_blath 2010-08-01 22:11:08
"Nie ma żadnej drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą." (Budda Siakjamuni)

Unhallowed Metropolis
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz