Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Zdjęć propozycje - pomysł Wampiryczno-Maskaradowy
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
Kiedy i gdzie będziemy mogli zobaczyć zdjęcia z wczorajszej sesji?
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Omicron Theta
Postów: 604
Punkty: 1457
Słowik: zdjęcia (część) są już na stronie Rafała.
If you don't eat yer meat, you can't have any pudding! How can you have any pudding if you don't eat yer meat?!
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata
Postów: 1081
Punkty: 2317
http://www.giltoniel.ovh.org/galeria/wampiriada/index.html

Tu Rafał udostępnił część zdjęć. Niektóre są mocne :D
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Wow. Wyszło niesamowicie. Wiewiórko, ja też bylem pod wrażeniem. W pewnym momencie Te dodatki stały się jakoś tak naturalne :D, ale potem okazało się, że łatwo było się ich pozbawić. Pozostały na twarzy czerwone ślady po kleju :D.
Wielkie brawo dla wszystkich, Grymłarze!

Od siebie muszę złożyć wielkie podziękowania Selket, która bez żadnego gadania i w ogóle, zgodziła się mnie charakteryzować. Nie do końca wiedziała chyba, na co się pisze, ale podobało się jej :D.

No, ludki, możemy się powoli zbierać do następnej sesji. Zostało tylko postarać się, żeby wyszła lepiej niż poprzednia. Jakieś starania będę zamieszczał tutaj i mam nadzieję, że będą mnie w tym pewne persony wspierać. Bo, moim zdaniem, inicjatywa ma potencjał.
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Chełm/Lublin/reszta świata
Postów: 1081
Punkty: 2317
No, właśnie... Ja cholercia jeszcze śpię...

SELKET: składam największe i najgorętsze podziękowania. Przyszłaś, mimo że nie musiałaś. Pomogłaś ogarnąć wszystko. Pomogłaś ustawiać. Po prostu pomogłaś. I to mocno. Dzięęęęęęęęękuję!
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia
Postów: 2747
Punkty: 9108
Ależ proszę ;) Jestem spesjalistką od wtrąsania się, dorzusania swoih 3 groszy, a nawet 300, jak wszoraj, i rozpieprzania wszystkiego po kątah.

Marso: sała przyjemnośś po mojej stronie, ale widzę parę słabyh punktów nad którymi muszę pokminiś :)

Umli: mam nadzieję, że nie masz do mnie żalu, ja tylko usiłowałam soś zrobiś, byś wreszsie wyglądał poważnie ;)

Teraz już Rafał może zasząś rozpowiadaś w prasy, jaka fransa z tej laszlowej baby :P Zresztą, z tego, so mówił Rafał, Laszlo już sam zaszął.

Ja hsiałam podziekowaś Wiktorii za konsultasje: bardzo mi pomogłaś, bo, jak już wspominałam, o systemie nie mam pojęsia.

PS. Drakusiu: byłeś boski :D
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez Selket 2009-03-23 15:30:14
Offline
Profil
Wiadomość
Papula
Postów: 20
Punkty: 40
Selket, ja miałem POZYTYWNE wrażenia. Owszem DOMINUJESZ, ale nie traktowałbym tego jako wady ;)

Co do sesji: kilka fot mnie powaliło ;) BTW - Selket powinna być w już w posiadaniu wszystkich fot (chyba że Lashlo zgubił) - tak jak wyszły z aparatu.
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Car Luxurians
Skąd: Gdynia
Postów: 2747
Punkty: 9108
Fotki już przekazane Em.

___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez Selket 2009-03-24 00:45:32
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Ok, wprowadzamy w temat drugiej sesji:Chodzą pogłoski, ze Sabat, znany wielu jako Czarna Ręka, narodził się ze średniowiecznego kultu śmierci. Jak dotychczas, niewiele się zmieniło w jego naturze. Jest to największa po Camarilli sekta, agresywnie próbująca zwiększyć swa domenę. Rządzi przez strach, nienawiść, gniew i fizyczna przemoc. Sabat jest zorganizowany z jednostek nazywanych „sforami”, które są wysoce lojalne względem siebie, pożywiają się i podróżują w jednej grupie.
Członkowie Sabatu pochodzą z wielu różnych rodów, choć dwa klany dominują w tej organizacji, są to: Lasombra i Tzimisce. Choć możliwe jest wstąpienie do Sabatu, prawie wszyscy członkowie są stwarzani. Czarna Ręka wymaga całkowitego poświęcenia i poddania się woli grupy.
Procedura inicjacji w Sabacie polega na zniszczeniu u młodego wampira wszelkich przejawów wolnej woli. Nowicjusze są zabijani, wolno i boleśnie, a wtedy podaje się im Krew pochodzącą nie od jednego członka Sabatu, ale od wszystkich obecnych przy inicjacji, zmieszana w kielichu. Kiedy Nowicjusz napije się Krwi, jest zakopywany żywcem i musi się sam wygrzebać, aby przeżyć - jeśli nie chce spędzić pod ziemia wieczności. Sam proces wygrzebywania się z grobu odziera Nowicjusza z człowieczeństwa, przygotowując go na pranie mózgu i przyjęcie jarzma Sabatu.
Czarna Ręka interesuje się jedynie władzą we wszelkich jej formach. Aktywnie uprawia diabolizm (największe przestępstwo w świecie wampirów, polegające na uśmierceniu wampira poprzez wypicie jego krwi i zarazem przejęciu części jego mocy) i fanatycznie przeciwstawia się życiu, z cala jego wspaniałością. Sabat postrzega śmiertelnych jako pomniejsze bestie, które można ujarzmić i wykorzystać zgodnie z potrzebami. Sabat czci miejsca poświecone śmierci - cmentarze, krypty i kostnice. Członkowie Sabatu wiedza, ze są nieumarlymi i zgodnie z tym postępują. Każdy, kto się im przeciwstawi, zostanie spalony. W istocie, sfory Sabatu zdają się fascynować ogniem, choć nie są nań odporni bardziej, niż pozostali członkowie Rodziny.
Członkowie Sabatu rozkoszują się faktem bycia wampirami i wyzwalają swe instynkty. Uważają, ze inni Kainici zasługują na pogardę, gdyż tak usilnie starają się zachować swoje człowieczeństwo. W Sabacie jest to najgorsze bluźnierstwo.


Wzięte z podręcznika głównego Wampira: Maskarady
Wszelkie wątpliwości chętnie rozwiążę ;)
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez Marco REqam 2009-03-24 10:56:30
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Cuckoos nest
Postów: 937
Punkty: 2047
Mam nadzieję, że Wiktoria mnie nie zabije jeśli upublicznię zdjęcia z jej aparatu:oldd:


http://rapidshare.com/files/212975254/sesja_Masquerade_22_III_2009.zip.html
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz