Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Gangi Starego Lublina
Postów: 4991
Punkty: 0
Krzaku, ftpd: nie jest źle. Co osoba to interpretacja i bardzo dobrze, bo to wprowadza różnorodność. Dzięki temu nie popadamy w schematy. Bardzo się cieszę.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Urtica
Skąd: Z dupy.
Postów: 164
Punkty: 367
Znaczy, ja się będę upierał przy swoim (przynajmniej w temacie robienia swojej postaci, bo co do pomysłów i koncepcji innych, to tyle mam do powiedzenia, co Semita za okupacji, mniej więcej).

Wątpliwości Krzaka w pełni rozumiem i jego sprawa, jak interpretuje. Mamy tak naprawdę pełną swobodę, bo mimo słów "kończyć się powinna za życia postaci w Lublinie Nad", mamy też "w dowolnym momencie XX lub XXI wieku" - co sugeruje, że opowieść ma się konczyć _przed_ trafieniem Pod, ale niekoniecznie _bezpośrednio przed_ - nasz przykładowy Pilot z Radawca mówiący 'łubudu' mógł tam lądować w ucieczne przed Luftwaffe w 1943, a potem mieć domek na Sławinku i podglądać Elfice i Moriego chodzących na zakupy :P
f.

The victor will never be asked if he told the truth.

http://insomniac.pl/f/
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Well, wygląda na to, że zostały już tylko cztery miejsca. Dla czterech ostatnich zapaleńców. Ciekawe kto nimi będzie? :)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Słowik mnie załatwił. Pokonałem swoją niechęć do czytania od początku do końca tematów, które mają 103 posty, żeby wiedzieć wszystko dokładnie. Idea tego LARPa podobała mi się odkąd tylko o niej usłyszałem, a teraz jest już za późno... Zassało mnie.

Siadam do pisania zgłoszenia, jeśli tylko będzie dla mnie miejsce i Wiewiórka będzie chciała mnie przyjąć...
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Marco REqam: czekam niecierpliwie. :-)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Crusta
Skąd: Niflheimr
Postów: 1784
Punkty: 3984
A ja mam jeszcze pytanie... Mniej więcej kiedy będzie ostatnia tura zgłoszeń? Pytam, bo przewiduję nowe osoby na Klubie (i co lepsze, mam ku temu podstawy, o!) i zastanawiam się, czy takie świeże mięsko też będzie mogło wziąć udział w grze.
"Nie ma żadnej drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą." (Budda Siakjamuni)

Unhallowed Metropolis
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Zgłoszenia będą przyjmowane prawie do końca października. Niestety pod koniec już bez prawa do współtworzenia postaci. :/

Pozostało już tylko 11 dni i 4 miejsca. Hej marudy, co z Wami? :-)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Pustula
Skąd: Rzeszów-Łańcut
Postów: 305
Punkty: 715
Ech, marudę nr 1 czyli pewnie mnie zajmuje teraz (już na poważnie) nauka na egzamin. Od paragrafów mam przegrzane zwoje i nie mam sił na porządne wymyślenie postaci (a nie chcę robić tego na odwal się). Jeśli więc nie będę miał nagłego oświecenia i weny to ja pewnie zgłoszę się w turze wrześniowej po egzaminie.
Piwo Hobgoblin z browaru Wychwood & Steampunk Strong Ale
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
W posiadaniu Słowika znalazła się płyta pt. Stempunk Collection, na której znajdują się filmy Dark City, Wild Wild West, Titus, City of the lost children i Zoetrope. Oprócz tego na płycie są też 3 albumy muzyczne kapeli Abney Park oraz dużo dużo steampunkowych zdjęć, które być może pomogą Wam skompletować przebranie. Płyta jest bezzwrotnie do Waszej dyspozycji.

Zwrotnie natomiast, ale również do dyspozycji jest powieść Neverwhere Neila Gaimana, która stanowi główną inspirację dla Gangów. Jak na razie czytać ma ją Słowik, potem Fallar i Excray, potem - obarczając Słowika odpowiedzialnością - możecie wypożyczać do czytania. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. :-)

Zastanawiam się też, czy podczas wycieczki do Chełma nie zorganizować jakiegoś "punktu programu", prelekcji, dyskusji, prezentacji o steampunku. Co Wy na to?
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: Puławy/Lublin
Postów: 1884
Punkty: 4402
Ja jestem za. Jako, że planuję się na tą wyprawę wybrać, chętnie posłucham o tych klimatach. Zwłaszcza, że nie są mi szczególnie znane.
tvn24: "naukowcy odkryli odległy o setki lat świetlnych układ słoneczny zadziwiająco podobny do naszego, na miejscu jest nasz reporter..." (Bash)
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz