Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Gangi Starego Lublina
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Wychodzi na to, że znowu jest zastój w odpisywaniu na listy... Ja jakiś czas temu stwierdziłem, że nie będę tutaj pisał, bo trzy na cztery posty byłyby suchym słodzeniem - a raz już napisałem (raz?), że jestem całym projektem zachwycony.
Powiem tylko, że wczoraj opowiedziałem kuzynce, która jest zupełnie nie w temacie - musiałem jej wytłumaczyć co to jest LARP i inne taike - o Gangach i była bardzo pozytywnie zaskoczona. Rozmach imprezy był dla niej czymś, czego jeszcze nie widziała. To bardzo pozytywnie świadczy o Was.
W takim razie może przyszła pora, bym powiedział coś o nowościach? Opowieści z Lublina Nad i Pod to dla mnie perełka, radosna twórczość graczy, a przy tym tak bardzo splata niesamowitość i szarość tego świata... Owo niezwykłe miejsce, w którym odbędzie się główna część Gangów napełnia mnie podziwem. Do tego stopnia, że zastanawiam się, czy byłbym w stanie sprostać wymaganiom klimatycznym tego LARPa. Bohaterowie graczy, którzy wydają się być tak bardzo na jedno kopyto, jednocześnie są tak różnorodni, że... hmm... czekamy na relacje. Nocny wystrój, owa zgniła zielonkowatość, była dla mnie dużym zaskoczeniem. Przyzwyczaiłem się do starego koloru, ale najwyraźniej klimat LARPa uzasadnia.
No cóż, czekam na więcej... jak zwykle
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Ulcus
Skąd: Nowa Aleksandria :D
Postów: 797
Punkty: 1735
Squirel!
nie poddawaj się! ja, mimo, że nie jestem w stanie wziąć udziału (a BARDZO, BAARDZO bym chciała!!!!) gorąco kibicuję ci z mojego końca świata i zajęciem obserwuję rozwój tego LARPa. :) :)
Hej, Heretyku! Masz ogień?!

Rzeczywistość budzi u mnie głęboki sprzeciw.
Całe szczęście, że rzeczywistość to coś, co przytrafia się innym.
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
A co sądzicie o opowiadaniach Kawki i Fallara? I która z "Opowieści z lublina Pod i Nad" najbardziej Was zaintrygowała? :)
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Erosio
Postów: 471
Punkty: 1066
Dzisiejsze opowiadanie Fallara spowodowało, że chcę jego następną część... JUŻ :P Coś mi ono przypomina, ale nie mogę skojarzyć co :)
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Co nie? Jakby znajome. Mnie też strasznie zakręciło. W sumie Fallar, choć robi masę błędów (;)), ma naprawdę doskonałe pomysły literackie. Myślałeś kiedyś może Szymku nad jakąś większą formą? Albo nad zbiorem opowiadań?

EDIT: do tekstu wkradło się dużo jakichś dziwnych literówek. Już są poprawione.
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez 2008-10-17 11:54:52
Offline
Profil
Wiadomość
Vesiculum
Skąd: z Cukru
Postów: 42
Punkty: 85
To co napisała Kawka zamiotło mnie pod dywan. Z wierzchu wygląda jak kolejne opowiadanie z posmakiem gotyckiego pluszu, ale gdy się wczytać odsłania niezwykłą warstwę plastyczno-emocjonalną. Grawl, jak fragment dobrej książki ;)
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Postów: 135
Punkty: 290
:)
Jestem zaskoczony waszą reakcją... Czasem człowiek może nawet uwierzyć, że coś potrafi nie mając dowodów, wystarczą ludzkie ciepłe słowa. Dzięki, na prawde dziękuje...
Squir wiem, że błędów jest w ch.., ale staram się zawsze nadążyć za myślami. Pisze w pośpiechu żeby mi te myśli nie uciekły i nawet w offisa jak wprowadzam to nie mogę pozbyć się wszystkich byków.;)wybacz:)
Coś tam kiedyś myślałem, mam nawet pomysł na dużą książkę...ale nie wiem czy miałoby to jakąś wartość:)musze sam jeszcze siebie przekonać do tego pomysłu.
Jeszcze raz dziękuje za ciepłe słowa.
Do zobaczenia gdzieś w Lublinie.
Pod.
Pamiętam, kiedy to wszystko będzie znowu....

<-Ej, ja nie używam IE... To wszystko kłamstwa!
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Hyhyhyyyy...
Jak co tydzień robiłam przegląd Google Analytics, który to robi stronie Gangów statystyki. Rozbawiło mnie strasznie to, jakie frazy wpisywane przez ludzi w Google, odsyłają ich do strony. Oto niektóre (te najbardziej WTFowo zabawne) z nich:
- "ftpd mroq"
- "gangsterzy z lublina"
- "kolonia karna kafki ekranizacja"
- "cylinder gentlemana"
- "dziwne postacie lublina"
- "kapelusz mafiosi zdjęcia"
- "lublin - nastrój starego miasta"
- "lublin courage"
- "magia lublin"
- "potworne tortury"
- "rękawiczki z uciętymi palcami"
- "zemsta za zdradę po co rozsyłać linki łańcuszek"

Hyhyhyyyy?!
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Postów: 135
Punkty: 290
ostatni w Pytę!
Pamiętam, kiedy to wszystko będzie znowu....

<-Ej, ja nie używam IE... To wszystko kłamstwa!
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
Mnie rozwalił "potworne tortury". ;)
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz