Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Gangi Starego Lublina
Grimuar
Crusta
Skąd: z krypty
Postów: 1672
Punkty: 3644
Panikujesz.

Jeśli trzeba - zaczekamy.
nie jesteśmy - mam nadzieję, że piszę to w imieniu wszystkich - typem roszczeniowego klienta, który żąda żeby było już natychmiast.
Jeśli wszyscy mamy się dobrze bawić, to tylko wtedy, gdy i Tobie pisanie/czytanie będzie sprawiało frajdę.

Daj sobie kilka dni.

Ode mnie masz dyspensę.
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: Puławy/Lublin
Postów: 1884
Punkty: 4402
Gosia pisze w imieniu wszystkich. Jestem o tym przekonany.

My spokojnie poczekamy. Nie śpiesz się i trzymaj się.
tvn24: "naukowcy odkryli odległy o setki lat świetlnych układ słoneczny zadziwiająco podobny do naszego, na miejscu jest nasz reporter..." (Bash)
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Postów: 135
Punkty: 290
Od drugiego Orga tyle, że zbyt wiele Wiewiórka bierze do serca. Tak na prawde, z powodów mniej lub bardziej oczywistych wiele spraw posypało się nie z naszej, Orgów, winy. A do tego, bardzo wiele spraw z tych spraw jest jeszcze do przepchnięcia. Spokojnie, jest jeszcze czas, zagramy na pewno. I Wiewiórka też odzyska wiare:)
Pamiętam, kiedy to wszystko będzie znowu....

<-Ej, ja nie używam IE... To wszystko kłamstwa!
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z krypty
Postów: 1672
Punkty: 3644
Wiewiórko, nie podrzynajcie sobie sami gardeł.
Ja wiem, że chcielibyście z jak największą pompą, ale spokojnie, LARP bez bankietu w Wiktorii jakoś przeżyjemy :D
Bo zaczynam się obawiać, że coraz mniej macie z tego z Szymkiem przyjemności, a coraz więcej zmartwień.
Bez frajdy orgów każdego LARPa można sobie w buty wsadzić.

I myślcie sobie co chcecie, ale moim zdaniem i tak największa zabawa przy takiej grze jest przy zabawie słowem i wiązaniu ludzi historyjkami.
Reszta będzie tylko dopełnieniem, formą, nie treścią.

Squi, nie mazać się! :)
Człowiek o wąskich horyzontach lepiej widzi to co przed nim.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Bulla
Skąd: Lublin
Postów: 136
Punkty: 293
squirel napisał:
Jestem rozczarowana, zniechęcona, wkurwiona jak jasna cholera i śmiertelnie zmęczona. Jesień w głowie i w sercu dopadła mnie z taką siłą, że prawie zwala mnie z nóg. Sorry. <bez odbioru>

A to witamy w klubie. Reakcja całkiem normalna biorąc pod uwagę porę roku i przede wszystkim pogodę. Pamiętaj jednak że wszyscy trzymamy kciuki. Na takiego larpa każdy ma ochotę.
Gomora! A co do bankietu w Wiktorii (lub u Wiktorii), to ja nie mam nic przeciwko ;)
Offline
Profil
Wiadomość
Admin
Grimuar
Gangrena humida
Skąd: z dziupli
Postów: 3889
Punkty: 11573
I widzicie, pierwszoturowcy, co żeście narobili? Rozwaliliście LARPa!

A tak na poważnie. Na Róże Pogorzeliska ludzie czekali 8 miesięcy. Na Creme de la Creme czekają już ponad rok. Na Gangi też poczekają. Zwłaszcza jeśli nie czekają bezczynnie, bo to na stronie jakaś aktualka, to kombinowanie stroju, to współtworzenie postaci (a jak widać z tym idzie dość opornie).

Wiewiórko, do kiedy był termin nadsyłania pierwszych postaci? O ile został przekroczony? Daj sobie tyle samo czasu. A jeśli przekroczysz go co najmniej tyle, co gracze, to wtedy możesz zacząć się niepokoić - nie wcześniej.

Kwestie pozafabularne schodzą na razie na dalszy plan, a może w międzyczasie coś się samo ułoży - czasami tak się zdarza.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Crusta
Skąd: Niflheimr
Postów: 1784
Punkty: 3984
Jak wyżej. Squirel, wzięłaś na siebie tyle pracy, że nikt nie ma prawa się dziwić, że nie masz na nic czasu. Nie czuj się zobligowana do zrobienia wszystkiego perfekcyjnie i na czas - zwłaszcza, że osoby, dla których robisz to wszystko, cokolwiek nawaliły mocno przekraczając termin. Wszyscy wiemy, że jesteś w kiepskiej sytuacji jeśli chodzi o ilość czasu, i naprawdę nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji. Osobiście w tym momencie bardziej niepokoję się o Twoje zdrowie, niż o LARPa. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Trzymaj się i nie daj się chandrze :*
"Nie ma żadnej drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą." (Budda Siakjamuni)

Unhallowed Metropolis
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: ż daleka
Postów: 1445
Punkty: 3020
Squirel - wiem, że wiosna nie ma takiego samego klimatu jak lato, ale pogoda i długość dnia ta sama. Możemy zaczekać te pięć miesięcy, zwłaszcza jeśli zyska na tym Twoja psychika i fabuła. Poza tym - będziesz miała za sobą ten cholerny staż.
"Próbujecie uwolnić smoka z rąk kobiety? To nie powinno być na odwrót?"
Offline
Profil
Wiadomość
Papula
Skąd: Zewsząd czyli Znikąd
Postów: 22
Punkty: 48
Hm, no więc tak. Bier zawitał na Grimuarze, tzn. bójcie się ;D]
Z miłą chęcią porwę, zabije udusze lub unieszkodliwię, żeby zagrać w tym larpie, o ile moja 'Kapituła Główna' się zgodzi.
Bier zawitał na Grimuar.<r>
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Urtica
Skąd: Z dupy.
Postów: 164
Punkty: 367
A ja się teraz będę użalał, narzekał będę i złorzeczył będę, o.

Otóż, na początek pewne fakty (w stopniu takim, w jakim mogę zdradzić): pewna grupa osób dostała dziś informację o pewnej ankiecie, w której zgodnie z tym, co napisano na stronie:

Cytat

Osoby te zdobędą niewątpliwe przywileje, z których pierwszy, bardzo ważny, to przywilej wspólnego ustalenia terminu LARPa, do którego pozostali gracze będą musieli się dostosować.


metodą demokratycznych wyborów ustalony zostanie termin larpa. Jak pamiętamy, larp ma się odbyć w listopadzie. Jak czytamy na stronie:

Cytat

Gangi Starego Lublina to nowy projekt LARPowy, którego finał szacujemy na początek listopada 2008 roku.


Squirel w mailu zawarła jedną, bardzo prostą i konkretną prośbę:

Cytat

UWAGA, BARDZO WAŻNE: Proszę o
wpisywanie się w ankietę NIE za pomocą swoich imion czy ksywek
rzeczywistych, lecz za pomocą pseudonimów, które wybraliście wysyłając
zgłoszenie na LARPa. O podobną stylizację proszę przy pisaniu komentarza pod ankietą. Niech zabawa powoli się rozpoczyna...


Fajne, klimatyczne zagranie. Dobre, pozwoliłoby z suchego zaznaczenia opcji i napisania 'a ja wole wtorek' zrobić jakiś taki przed-klimat, który przecież chcieliśmy osiągnąć.

Czemu pozwoliłoby? Otóż wlazłem sobie z nudów na te ankietę, patrzę, czytam, oczom nie wierzę. Ktoś (nie wiem, kto - wpisujemy się imionami larpowymi) w miejsce 'podobnej stylizacji podczas pisania komentarza' napisał, że 'kto wie, co będzie robił w listopadzie, a na Falkon się nie wybiera' (cytuję z pamięci).

Ręce opadają. Nie dość, że brak tej 'stylizacji' (postacie z Lublina Pod raczej nie rozmawiają o Falkonach, heloł!), to jeszcze 'nie wiem, co będę robił'? No bez jaj. O larpie mówimy od dawna (sierpień?), pierwszym zdaniem, które pojawiło na stronie jest tekst o listopadzie.

Bez sensu. I to wszystko w czasie, kiedy Wiewiórka napisała nam, że ma anty-humor, że musi się podnieść z kryzysu, że jest ogólnie mówiąc gnój.

Imho takie teksty niezbyt pomagają :(

ps.
Sorry za wyskok. Nie jest moim celem oskarżanie osoby piszącej, czepialstwo pospolite itp. Po prostu się zirytowałem - w dzień A squirel pisze, że ma kryzys, w dzień B jednak robi coś w kierunku tego, żeby larp się odbył, a tu jebs - trzy zdania naraz i czar pryska :(
f.

The victor will never be asked if he told the truth.

http://insomniac.pl/f/
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz