Regulamin 
Profil
Wyszukaj
Idź do strony:
Odpowiedz
Gangi Starego Lublina
Grimuar
Moderator
Ulcus
Skąd: Omicron Theta
Postów: 604
Punkty: 1457
Z tego co czytałem, część akcji będzie się dziać na zewnątrz - tam dźwięk raczej odpada ze względów oczywistych :P
If you don't eat yer meat, you can't have any pudding! How can you have any pudding if you don't eat yer meat?!
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Crusta
Skąd: Niflheimr
Postów: 1784
Punkty: 3984
Ale to część akcji. A reszta?
"Nie ma żadnej drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą." (Budda Siakjamuni)

Unhallowed Metropolis
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Urtica
Skąd: Z dupy.
Postów: 164
Punkty: 367
squirel napisał:

Kminię też jakieś atrakcje na stronę Gangów. Zaglądajcie często, bo będzie aktualizowana. :-)


Zrób RSS-a, zrób RSS-a (nawet chętnie pomogę od strony technicznej).

Strasznie to ułatwiłoby niektórym (ja! ja!) sprawę 'bycia na bieżąco'.
f.

The victor will never be asked if he told the truth.

http://insomniac.pl/f/
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
ftpd napisał:
Zrób RSS-a, zrób RSS-a.


Niestety nie jestem w stanie tego zrobić. Nie umiem.

Czy ktoś jeszcze używałby RSSa? Jeśli nie, ftpd, nadal uważam, że to trochę bez sensu robić go dla jednej osoby, która równie dobrze może raz na jakiś czas po prostu wejść na stronę i sprawdzić czy jest coś nowego.

Jeśli tak - osoby które są zainteresowane powinny się zając tym same. Ja się na tym po prostu nie znam. Dajcie znać.

Cytat
BTW, czy można liczyć na to, że tym razem będzie podkład dźwiękowy?


Liczyć - można. Czy będzie - nie wiem. Gdybyśmy chcieli wydać 1k na wynajęcie lokalu z nagłośnieniem na Starówce to pewnie by był. Ale że tego nie zrobimy - na dźwięk możemy tylko i wyłącznie liczyć.

Cytat
Mi osobiście z polecanych bardzo przypadł do gustu Abney Park i "Sleep Isabella", przesłuchałam inne kawałki z tego albumu i wiem że muszę go mieć


Dorota, jestem skłonna udostępnić Ci trzy płyty Abney Park via Internet. Jeśli piszesz się na taki przyjacielski transfer - kliknij mi na GG. :head:
___________________
Ostatnio zmodyfikowany przez 2011-11-25 20:09:41
Offline
Profil
Wiadomość
Bulla
Skąd: Z miejsca pomiędzy
Postów: 117
Punkty: 267
Od kiedy przeczytałam pierwszego posta w piątek myslę już tylko o tym larpie :) W weekend łyknęłam Nigdziebądź i myslę coraz intensywniej. Już zaczynam drżeć z niepokoju że Gangi pokryją mi się z wyjazdem służbowym, który wstępnie ustalony jest na listopad własnie. A ostateczny termin nie ode mnie zalezy :(
Offline
Profil
Wiadomość
Vesiculum
Skąd: z Cukru
Postów: 42
Punkty: 85
squirel, moge zrobic rss'a zglos sie ;)

tez korzystalbym.

__________
Ostatnio zmodyfikowany przez mroq 2008-08-04 08:57:17

__________
Ostatnio zmodyfikowany przez mroq 2008-08-04 09:00:13
Offline
Profil
Wiadomość
Postów: 4991
Punkty: 0
gwyn_blath napisał:
Mi osobiście z polecanych bardzo przypadł do gustu Abney Park i "Sleep Isabella", przesłuchałam inne kawałki z tego albumu i wiem że muszę go mieć :)
I właśnie ten kawałek mi się będzie kojarzył z LARPem prawdę mówiąc ;) wiem, że jest za mało melancholijny, ale...


Ja szczerze pokochałam Airship Pirate. Nijak się to nie nadaje na szlagier, ale połączenie "szantowości", tematyki "morskopowietrznej" z dynamiczną muzyką, marszową chwilami prawie że, mnie zachwyca. :-)
Generalnie Abney Park to taka dość prosta, nieskomplikowana muzyka dla wszystkich niemalże, ale sam zamysł i sposób realizacji, oraz show jakie chłopaki i dziewczyny robią, zasługują na szczery szacuneczek - zdaniem mym.

"Bregma" napisał:
Od kiedy przeczytałam pierwszego posta w piątek myslę już tylko o tym larpie :) W weekend łyknęłam Nigdziebądź i myslę coraz intensywniej. Już zaczynam drżeć z niepokoju że Gangi pokryją mi się z wyjazdem służbowym, który wstępnie ustalony jest na listopad własnie. ostateczny termin nie ode mnie zalezy :(


Szczerze mówiąc marzę o tym, aby chociaż jakaś połowa (a najlepiej wszyscy!) gracze znali Neverwhere, czy to w formie książkowej czy telewizyjnej. Nie że to jest jakaś poważna podstawa, chodzi bardziej o to, że dużo łatwiej będzie im się wbić w klimat LARPa.

Co do terminów. Gdzieś jakoś w sierpniu zrobimy ankietę i zobaczymy jak to wszyscy widzą. Terminu odgórnie narzucać nie będę a "początek listopada" to tak szacunkowo na razie, żeby było wiadomo, że nie we wrześniu ani nie w styczniu.

"mroq" napisał:
squirel, moge Ci zrobic rss'a zglos sie


Zgłaszam się. A raczej ftpd się zgłasza bo, jak wspominałam, skoro zainteresowany jest tylko on to zróbcie we dwóch co trzeba a ja ewentualnie tylko kształt ostateczny zamieszczę gdzie mi powiecie.
Offline
Profil
Wiadomość
Vesiculum
Skąd: z Cukru
Postów: 42
Punkty: 85
consider it done
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Crusta
Skąd: z nocnej wycieczki
Postów: 1977
Punkty: 4531
Ja też chcę RSS-a :) Fajnie, że będzie.
Offline
Profil
Wiadomość
Grimuar
Moderator
Crusta
Skąd: Niflheimr
Postów: 1784
Punkty: 3984
Na RSSa też się piszę. Nigdy bym nie potrafiła tego wykonać, ale używać i owszem :P

Squirel, odezwę się do Ciebie jak odzyskam swojego kompa, który chwilowo jest padnięty i muszę zakradać się do sprzętu brata. Ale z propozycji skorzystam na pewno :twisted:
"Nie ma żadnej drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą." (Budda Siakjamuni)

Unhallowed Metropolis
Offline
Profil
Wiadomość
Odpowiedz